Czytasz
Taco Hemingway przenosi swój koncert na PGE Narodowy!

Taco Hemingway przenosi swój koncert na PGE Narodowy!

Taco Hemingway wyprzedał PGE Narodowy

Na naszych oczach tworzy się historia. Taco Hemingway wjeżdża ze swoim warszawskim koncertem na PGE Narodowy. To będzie pierwszy solowy koncert rapera w tym miejscu.

Taco Hemingway postanowił przenieść swój koncert na PGE Narodowy. Jeśli chodzi o polski hip-hop, jest to historyczne wydarzenie. Do tej pory żaden polski MC nie zagrał na tym stadionie solo.

Po trzech latach przerwy wydawniczej apetyt na występy Filipa Szcześniaka wzrósł niebotycznie. Warto nadmienić, że Taco był najczęściej słuchanym artystą w serwisach streamingowych w całym 2023 roku, a płytę wydał jesienią. Trasa Taco, ogłoszona chwilę po premierze, również wyprzedała się w ekspresowym tempie.

Warszawa to szczególne miejsce dla Hemingwaya, o czym doskonale wie każdy, kto go słucha. To miasto to nie jedynie lokalizacja, a wręcz jedna z postaci w jego historiach. Raper postanowił więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i przyjąć zaproszenie od PGE Narodowego. Warszawski koncert zostanie przeniesiony na największy obiekt w kraju. 22 czerwca zapraszamy na finałowy występ Taco w ramach 1-800-TOUR, czyli trasy promującej jego ostatnią solową płytę.

Jak wymienić bilety?

Osoby, które już zdążyły kupić bilety na koncert Taco w poprzedniej lokalizacji, mają zapewnione miejsce na PGE Narodowym. Potrzebna jest jednak wymiana biletu na nowy. Już w poniedziałek 25 marca od godziny 11:00 będzie taka możliwość. Bilety będzie można wymieniać na płytę (miejsca stojące) oraz na trybuny (miejsca siedzące, numerowane) od poniedziałku do środy 27 marca do godziny 23:59.

Sprawdź też
Kinny zimmer furia

Wszystkie najważniejsze informacje o wymianie biletów na Taco znajdziecie TUTAJ

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań skorzystajcie z formularza dostępnego TUTAJ. Zwroty biletów będą przyjmowane od czwartku 28 marca.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone