Czytasz
Taco Hemingway rozpoczyna trasę Café Belga

Taco Hemingway rozpoczyna trasę Café Belga

Café Belga

Długo wyczekiwana trasa Taco Hemingwaya promująca krążek Café Belga rozpocznie się już w najbliższy weekend. Raper zagra w sobotę w Katowicach i w niedzielę w Rzeszowie. 

Taco Hemingway to raper, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Ogromny sukces Trójkąta Warszawskiego, Umowy o Dzieło, Marmuru i kolejnych krążków pozwolił mu na zdobycie niezwykle mocnej pozycji w świecie polskiego hip-hopu. Wydany w tym roku album Café Belga tylko umocnił jego pozycję na rynku i potwierdził nietuzinkowy talent Hemingwaya. Za produkcję ponownie odpowiadali Borucci oraz Rumak. 

Płyta obfituje w nawiązania do popkultury, kinematografii czy literatury. Taco porusza w tekstach problematykę związaną z depresją, byciem osobą publiczną i z utratą prywatności. Wszystko osadzone jest w futurystycznie brzmiących bitach, które oscylują wokół nowoczesnego rapu i trapu. Po sukcesie trasy Ekodiesel Tour promującej płytę Soma 0,5mg nagraną wspólnie z Quebonafide, Taco Hemingway wyruszy w kolejne tournée, poświęcone oczywiście najnowszemu albumowi Café Belga.

Trasa promująca najnowszą płytę rozpocznie się już 20 października w Katowicach, gdzie Taco zagra w MCK. Dzień później zobaczymy się w Millenium Hall w Rzeszowie. Ostatnie bilety na oba wydarzenia są jeszcze dostępne w Going. POD TYM LINKIEM.

Sprawdź też
Top 5 Taco

Jakie miasta odwiedzi jeszcze raper? Wypatrujcie go w Łodzi, Warszawie, Krakowie czy Bydgoszczy (tutaj pojawi się w doborowym towarzystwie Quebonafide i duetu PRO8L3M, bilety do zdobycia TUTAJ). Widzimy się w pierwszym rzędzie!

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone