Czytasz
Tauron Nowa Muzyka – karnety Early Birds

Tauron Nowa Muzyka – karnety Early Birds

Tauron Nowa Muzyka

Letni sezon festiwalowy już dawno za nami, ale powoli zaczynamy myśleć o kolejnym. Tauron Nowa Muzyka właśnie udostępnił pierwszą pulę karnetów na festiwal. Pakiet Early Birds to zawsze okazyjna, limitowana cena – pośpiech jak najbardziej wskazany!

Festiwal Tauron Nowa Muzyka to jakoś sama w sobie. Niezmiennie, od kilkunastu lat, organizatorzy tego katowickiego wydarzenia zapraszają artystów z najwyższej półki. Od klubowej elektroniki, poprzez eksperyment i awangardę, aż do delikatnego mainstreamu. Gatunkowy wachlarz jest zawsze szeroki, a radość z obcowania z taką muzyką ogromna.

Jeszcze bez żadnych ogłoszeń artystów, do sprzedaży trafiły właśnie karnety Early Birds w cenie 169zł za sztukę. Co więcej, organizatorzy postanowili również zrobić ukłon w stronę tych, którzy nie żyją samym festiwalem. Za 209zł oprócz karnetu na przyszłoroczny TNMK będzie można zdobyć bilety na dwa tauronowy Pop-up w Krakowie. Zagrają na nim m.in. Luke Vibert, Chk Chk Chk (!!!), NOON czy The Field. Kusząca okazja, prawda?

Karnety Early Birds oraz te łączone z Pop-upem znajdziecie również w aplikacji Going. Przypominamy, że krakowskie wydarzenie odbędzie się 17 listopada w Teatrze Łaźnia Nowa. Tauron Nowa Muzyka 2019 odbędzie się natomiast w dniach 20-22 czerwca w Katowicach.

Sprawdź też

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone