Czytasz
Tede ogłosił konkurs. Zwycięzca wystąpi razem z nim na koncercie!

Tede ogłosił konkurs. Zwycięzca wystąpi razem z nim na koncercie!

TEDE konkurs

Tede zapowiedział konkurs, który może wyłonić nowy talent muzyczny. Ten, kto wygra, zarapuje razem z nim na scenie podczas wyjątkowego koncertu.

Kto najlepiej zarapuje nieśmiertelny klasyk NIE BANGLASZ autorstwa Tedego i Sir Micha, ten wygra konkurs i wystąpi ramię w ramię z raperem na koncercie w Katowicach. To wyjątkowe wydarzenie celebruje dekadę od premiery albumu Elliminati. Wydarzenie odbędzie się w przestrzeni klubowej P23 już 6 kwietnia 2024.

Łapcie bilety na koncert Tedego, póki są!

Fani Tedego lubią jubileusze

Album ELLIMINATI miał swoją premierę 22 marca 2013 roku. Dekadę później Tede i jego zespół postanowili uczcić ten jubileusz, organizując specjalny koncert. Wydarzenie miało miejsce 3 grudnia w warszawskiej Progresji. Bez wahania można stwierdzić, iż był to najbardziej pamiętny występ klubowy weterana od wielu lat. Spektakularna sceneria audiowizualna oraz efekty pirotechniczne robiły tam robotę.

Pełna sala klubu była wyraźnym dowodem na niezmienny sukces albumu. Mimo upływu czasu, utwory takie jak wspomniane NIE BANGLASZ, XENON czy MELO INFERNO głęboko zakorzeniły się w sercach słuchaczy. Było to bardzo widoczne podczas występu, kiedy to tłumy bez problemu nawijały każdy wers wraz z raperem.

Tede i jego wyjątkowy konkurs

Ekipa Wielkie Joł znana jest również z zamiłowania do niespodzianek i specjalnych gestów w stronę fanów. Tym razem artysta ogłosił na swoim profilu na Facebooku intrygujący konkurs, w którym nagrodą jest możliwość wystąpienia z nim na scenie. Dla miłośników albumu Elliminati, którzy pragną ponownie zanurzyć się w atmosferze z 2013 roku, jest to niepowtarzalna szansa, by na żywo doświadczyć tych kultowych utworów.

TEDE konkurs

Żeby wziąć udział, trzeba zarapować zwrotkę TEDE z NIE BANGLASZ i wysłać do wtorku 2 kwietnia. Poza możliwością wystąpienia na scenie raper proponuje też w ramach wygranej spędzenie z nim całego dnia (łącznie z próbami, wstępem na backstage oraz afterem). Zwycięzca będzie miał również zapewniony nocleg.

Sprawdź też
Sarius

UWAGA MORDY I ARCYJAPY, BO ODPALAM SPECJALNIE DLA WAS MOCNY KONKURS. Z RACJI TEGO, ŻE 06.04 WIDZIMY SIĘ NA DRUGIM FESTIWALU NIEBANGLASZA W KATOWICACH TO MAM DLA WAS PROPOZYCJĘ. JEŚLI CHCESZ Z NAMI WYSTĄPIĆ NA SCENIE I ZAGRAĆ TEN NUMER NA ŻYWO TO MASZ DO TEGO TERAZ IDEALNĄ OKAZJĘ. PEŁNE INFO ZNAJDZIECIE W FILMIE, ALE CO NAJWAŻNIEJSZE TO MUSICIE NAGRAĆ FILM JAK RAPUJECIE KAWAŁEK NIEBANGLASZ. WRZUCACIE GO DO SIEBIE JAKO POST NA INSTAGRAM I DODAJECIE #ELLIMINATIONKATO! ZABAWA TRWA DO PRZYSZŁEGO WTORKU. WAŻNA JEST WASZA KREATYWNOŚĆ. DODATKOWO DOSTAJESZ NWJ PASSA DLA SIEBIE I TWOJEJ OSOBY TOWARZYSZĄCEJ, KTÓRY OTWIERA PRZED WAMI WSZYSTKIE DRZWI. PO WSZYSTKIM ZABIERZEMY CIĘ NA AFTER I NIE MUSICIE SIĘ TEŻ MARTWIĆ O NOCLEG BO ŚPICIE RAZEM Z NAMI W HOTELU. DO CAŁEJ AKCJI DORZUCĘ COŚ JESZCZE OD SIEBIE. JESZCZE NIE WIEM CO, ALE BĘDZIE TO COŚ SPECJALNEGO. LICZĘ NA WAS MORDY I WASZE ZAANGAŻOWANIE. NIE WIEM JAK TO ZROBICIE, ALE TO MA BANGLAĆ

Ogłosił Tede

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone