Czytasz
Tego się nie spodziewaliście. Włodi i 1988 wydadzą wspólny album

Tego się nie spodziewaliście. Włodi i 1988 wydadzą wspólny album

Włodi 1988 album Def Jam Recordings rap polski hip-hop Molesta

Znany z kultowej Molesty Ewenement Włodi i połowa duetu Syny, producent 1988, ponownie łączą siły. Tym razem nie w formie pojedynczego numeru, ale pełnego wydawnictwa.

Włodi to bez wątpienia jeden z najlepiej starzejących się raperów w Polsce. 44-letni muzyk nadal wydaje solidne płyty, dobiera sobie świetnych współpracowników i generalnie kuma rzeczy. Zresztą to samo można powiedzieć o nieco młodszym producencie 1988, którego kojarzycie zapewne z duetu Syny lub z solowej twórczości.

Na razie wiemy tyle, że płyta ukaże się nakładem Def Jam Recordings i że pojawią się na niej niesztampowi goście. Obstawiamy, że wśród nich będzie jeden z ciekawszych młodych składów w Polsce, czyli warszawska Tonfa. Kto jeszcze pojawi się na nowym albumie Włodiego i 1988? Okaże się już wkrótce.

Wypatrujcie zatem kolejnych newsów na temat albumu, wypatrujcie pierwszego singla, który ma ukazać się już niebawem. W oczekiwaniu polecamy Wam obczajkę ostatnich wydawnictw obu muzyków. 1988 wydał w marcu tego roku znakomitą EP-kę Ring the Alarm, z kolei ostatnie, bardzo solidne dokonanie Włodiego to Osad EP z 2018 roku. Jeśli chodzi o gościnną Tonfę, ich ubiegłoroczna EP-ka to pozycja obowiązkowa, kropka. Czekamy mocno na nowe rzeczy!