Czytasz
Zapnijcie pasy i weźcie głęboki oddech – PRO8L3M zaprasza na TEST DRIV3

Zapnijcie pasy i weźcie głęboki oddech – PRO8L3M zaprasza na TEST DRIV3

PRO8L3M TEST DRIV3 Steez Oskar Art Brut 2 bilety w Going.

Zapowiedź albumu Art Brut 2 narobiła w internecie ogromnego szumu. Podobnie zresztą, jak pierwszy singiel z płyty – Skrable. Jeśli dalej Wam mało, to teraz przyszedł czas na TEST DRIV3.

W ubiegłym roku, przy okazji premiery albumu Widmo, mogliśmy wziąć udział w niezwykłej interaktywnej instalacji OUTPOST. W tym roku PRO8L3M zamierza kontynuować formułę niestandardowych atrakcji. Zapnijcie pasy, weźcie głęboki oddech i szykujcie się na wyjątkowy TEST DRIV3.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas TEST DRIV3 przeniesiemy się do lat 90., które w Polsce kojarzą się z czasem transformacji, kiczowatymi stylówkami, problemami gospodarczymi, osobliwym gustem rodaków czy tzw. duchologią, terminem, który na dobre wylansowała Olga Drenda. To wszystko zostanie zestawione z najnowszą technologią, dzięki której będziemy mogli przenieść się 30 lat wstecz.

czytaj dalej: Kultowe polskie utwory, które chętnie usłyszelibyśmy na drugiej części Art Brut PRO8L3Mu

Sprawdź też

Podczas TEST DRIV3 odsłuchamy też przedpremierowo album Art Brut 2. Wszystko zaplanowane jest na weekend 20-22 lutego (czwartek-sobota) w pewnej industrialnej warszawskiej przestrzeni. Podobnie jak przy instalacji OUTPOST, za przygotowanie „jazdy próbnej” odpowiedzialne jest studio MELT, wspólnie z agencjami OUTRAGE i REVOLUME.

Bilety na wyjątkowe doświadczenie, jakim będzie TEST DRIV3, dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.