Czytasz
Zapnijcie pasy i weźcie głęboki oddech – PRO8L3M zaprasza na TEST DRIV3

Zapnijcie pasy i weźcie głęboki oddech – PRO8L3M zaprasza na TEST DRIV3

PRO8L3M TEST DRIV3 Steez Oskar Art Brut 2 bilety w Going.

Zapowiedź albumu Art Brut 2 narobiła w internecie ogromnego szumu. Podobnie zresztą, jak pierwszy singiel z płyty – Skrable. Jeśli dalej Wam mało, to teraz przyszedł czas na TEST DRIV3.

W ubiegłym roku, przy okazji premiery albumu Widmo, mogliśmy wziąć udział w niezwykłej interaktywnej instalacji OUTPOST. W tym roku PRO8L3M zamierza kontynuować formułę niestandardowych atrakcji. Zapnijcie pasy, weźcie głęboki oddech i szykujcie się na wyjątkowy TEST DRIV3.

Jak zapewniają organizatorzy, podczas TEST DRIV3 przeniesiemy się do lat 90., które w Polsce kojarzą się z czasem transformacji, kiczowatymi stylówkami, problemami gospodarczymi, osobliwym gustem rodaków czy tzw. duchologią, terminem, który na dobre wylansowała Olga Drenda. To wszystko zostanie zestawione z najnowszą technologią, dzięki której będziemy mogli przenieść się 30 lat wstecz.

czytaj dalej: Kultowe polskie utwory, które chętnie usłyszelibyśmy na drugiej części Art Brut PRO8L3Mu

Sprawdź też
Czy raperzy potrafią śpiewać

Podczas TEST DRIV3 odsłuchamy też przedpremierowo album Art Brut 2. Wszystko zaplanowane jest na weekend 20-22 lutego (czwartek-sobota) w pewnej industrialnej warszawskiej przestrzeni. Podobnie jak przy instalacji OUTPOST, za przygotowanie “jazdy próbnej” odpowiedzialne jest studio MELT, wspólnie z agencjami OUTRAGE i REVOLUME.

Bilety na wyjątkowe doświadczenie, jakim będzie TEST DRIV3, dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone