Czytasz
The Rolling Stones skromni na backstage’u. Stawiają na… zapiekankę

The Rolling Stones skromni na backstage’u. Stawiają na… zapiekankę

The Rolling Stones

The Rolling Stones zmniejszył swoje żądania dotyczące tego, ma się znaleźć na backstage’u.

The Rolling Stones w trybie skromności

Basista The Rolling Stones, Darryl Jones, ujawnił, że zespół już nie prosi o gigantyczne pomieszczenia do gier. Powiedział, że jednak wciąż mają dużo jedzenia, w tym ulubioną potrawę gitarzysty Keitha Richardsa, czyli zapiekankę pasterską. To klasyczny brytyjski obiad z mielonego mięsa, warzyw i purée ziemniaczanego.

Wszystko się z czasem zmienia. Kiedyś mieliśmy ogromny pokój z bilardem. Był pokój pełen zasłon. Mieliśmy stanowiska wyścigowych gier wideo. Towarzyszyły nam przez pewien czas. Ale teraz z tego rezygnujemy – powiedział artysta.

Muzyka pop jest tragiczna? Tak twierdzi członek The Rolling Stones

Zabawy do rana i specjalne traktowanie

Podczas udziału w programie Club Random z Billem Maherem w zeszłym roku perkusista zespołu Metallica, Lars Ulrich, ujawnił niezwykłą sytuację. Miała ona miejsce podczas ich specjalnych występów jako goście na koncertach The Rolling Stones w Oracle Park w San Francisco w 2005 roku.

Ulrich opisał, że otrzymali nietypową prośbę od osobistego asystenta Micka Jaggera, aby nie patrzeć na lidera, gdy przechodzi przez kuluary w drodze do swojej prywatnej siłowni przed koncertem. Perkusista wyznał, że był rozczarowany tym ograniczeniem, ponieważ marzył o szansie na rozmowę z Jaggerem. Została mu jedynie możliwość zrobienia zdjęcia z zespołem przed wejściem na scenę.

Sprawdź też
Frank Turner

Warto również wspomnieć, że The Rolling Stones mają plany na rozpoczęcie trasy Hackney Diamonds w kwietniu 2024 roku, obejmującej 16 miast w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dodatkowo zostali zaproszeni do występu na tegorocznej edycji Festiwalu Jazzu i Dziedzictwa w Nowym Orleanie, gdzie wystąpią obok takich gwiazd jak Foo Fighters czy Neil Young and Crazy Horse.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone