Czytasz
To najlepszy Dzień Kobiet ever! Bambi i Young Leosia wydały płytę!

To najlepszy Dzień Kobiet ever! Bambi i Young Leosia wydały płytę!

Bambi Young Leosia

Bambi i Young Leosia teasowały wspólny projekt od dłuższego czasu. Wreszcie otrzymaliśmy Pretty Girl $wag EP. Ile utworów zawiera płyta?

Bambi i Young Leosia to bez wątpienia najważniejszy kobiecy duet w polskim hip-hopie. Leokadia przetarła szlak imprezowemu podejściu w przepełnionej mężczyznami rap-grze, a Bambiszon tę ścieżkę poprawił ciężkim sprzętem. Teraz wreszcie łączą siły w zapowiadanym od lata projekcie. PG$ (skrót od Pretty Girls $wag) to EP-ka składająca się z sześciu utworów. Poza dobrze znanym hitem BFF, który na YouTubie i Spotify łącznie przebił już ponad 50 milionów odsłuchów, otrzymaliśmy pięć nowych utworów.

Bambi zdominowała poprzedni rok. Imponującą drogę od pierwszego, niepozornego singla po złoto w preorderze raperka przebyła w mniej niż 10 miesięcy. W pewnym momencie pisali o niej wszyscy, a skala jej wpływu na trendy rapowe jest ciężka do oszacowania. Raperka pokazała się od wielu stron: od przesłodzonej, hyperpopowej stylistyki aż po agresywny, wyzwolony rap. Wszystko to odbywało się pod opieką bardziej doświadczonej koleżanki.

Bambi i Young Leosia

Co więcej, to nie koniec aktywności, jakie zapewni fanom ta wyjątkowa dwójka artystek. Już jutro będzie miał miejsce BFF Festival – ogromne wydarzenie w katowickim Spodku. W line-upie poza składem Pretty Girls $wag pojawią się m.in. Kizo, asster czy Waima. To na razie jedyne wydarzenie z Bambi w roli głównej, na które można jeszcze zdobyć bilet. Cała trasa raperki się wyprzedała.

Łapcie bilety na BFF Festival, który jest już jutro!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone