Czytasz
Tomorrowland ze spektakularną wystawą. Musicie to zobaczyć!

Tomorrowland ze spektakularną wystawą. Musicie to zobaczyć!

Tomorrowland

O tym, że belgijski festiwal muzyki elektronicznej jest gigantem w swojej dziedzinie, nie trzeba nikomu mówić. Przez lata wydarzenie dorobiło się miana kultowego, jednak okazuje się, że jego twórcy idą o krok dalej i przedstawiają spektakularną atrakcję w Barcelonie.

The Great Library of Tomorrow

Wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że uczestnictwo w wydarzeniu takim jak Tomorrowland to nie tylko pewność znakomitej muzyki, ale również niesamowitych efektów wizualnych. Kadry przedstawiające imponujące sceny muzyczne widział już chyba każdy. W związku z tym nie ma co się dziwić, że festiwal, który jest wręcz zakochany w efektach specjalnych, otwiera swoją wystawę audiowizualną.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się na wejście w niesamowity świat efektów specjalnych, będzie to niezwykle wciągające doświadczenie. Uczestnicy wystawy będą mieli okazję zanurzyć się w świat kultury, sztuki oraz techniki, który osadzony zostanie w uniwersum Tomorrowlandu. Wszystko za sprawą spektakularnych pokazów audiowizualnych mieszczących się w The Great Library of Tomorrow. Niestety wszyscy zainteresowani przeżyciem tej interesującej przygody muszą zaplanować wycieczkę do Hiszpanii. Wystawa będzie mieścić się w Barcelonie i zostanie otworzona 15 grudnia.

Co dzieje się w berlińskich klubach? Tego dowiecie się z nowej książki

Tomorrowland rozszerza festiwalową rzeczywistość

Belgijskim festiwalem rządzą motywy, które co roku konsekwentnie się zmieniają. Dzięki temu uczestnicy mają szansę na ciągłe odkrywanie go na nowo, ponieważ żadna edycja nie jest taka sama. Wszystkich motywów nigdy nie zaprezentowano w pełni, ponieważ twórcom zwykle brakowało czasu oraz przestrzeni.

Sprawdź też
Gedz

Wobec tego Tomorrowland już od jakiegoś czasu dba o to, żeby żadne uniwersum nie zostało zapomniane i tworzy powieści fantasy opowiadające o pochodzeniu poszczególnych kluczy interpretacyjnych. Tym razem twórcy poszli o krok dalej i pozwolili fanom w całości zagłębić się w festiwalową rzeczywistość. Wejście do The Great Library of Tomorrow pozwoli na godzinną podróż wśród cyfrowych instalacji nawiązujących do znaków rozpoznawczych festiwalu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone