Czytasz
Kochacie moshpity? Oto trapowe koncerty, na które powinniście się wybrać!

Kochacie moshpity? Oto trapowe koncerty, na które powinniście się wybrać!

Trapowe koncerty

Polskę zjadł trap, tak jak Pan Białas nawinął w kawałku W IMIĘ OJCA TRAPU. Grają go radiowe stacje, jest mainstreamem przez duże M. A na jakie trapowe koncerty warto się wybrać? Oto nasze propozycje.

Koncert Lil Tjaya

Jednym z największych wydarzeń trapowych pierwszej połowy tego roku w Polsce jest niewątpliwie występ, który w Warszawie da Lil Tjay. Jeżeli komuś od dawna marzą się solidne, zagraniczne trapowe koncerty, to ten event jest wręcz szyty na miarę! Gwiazda ze Stanów wystąpi 3 kwietnia w hali nr 3. warszawskiego centrum EXPO XXI. Ponadto ptaszki ćwierkają nam, że zostało na niego bardzo mało biletów, więc wiecie, co macie robić…

Trapowe koncerty

Bilety na Lil Tjaya złapiecie tutaj!

Trasa koncertowa Asstera

Asster to debiutujący artysta, który już wniósł sporo świeżości do polskiego trapu. Dlaczego akurat on? Wyświetlenia pod jego bangerami sięgają już wielu baniek, ale jego mocną stroną okazała się wrodzona nadzwyczajna muzykalność (za młodu chodził na lekcje śpiewu). Jak widać, a przede wszystkim słychać, bezpośrednio przekłada się na jego czucie muzyki i sposób kładzenia wersów na bitach. Trasa koncertowa MOWA WĘŻY TOUR będzie zwieńczeniem ciężkiej pracy i zapowiedzią na przyszłość.

Trapowe koncerty

Wejściówki na trapowe koncerty Asstera znajdziecie w tym miejscu

Koncerty Young Igiego

Nie od dziś wiadomo, że Young Igi jest tytanem pracy. 2022 rok zaczął albumem wydanym z Żabsonem o tytule Amfisbena. Potem nie stronił od pojawiania się na wielu gościnkach, m.in. u swoich kompanów z zespołu OIO. Co więcej, wziął czynny udział w powstawaniu projektu club2020, który będzie miał premierę już niebawem. Ponadto jesienią wydał kolejne pełnoprawne solo zatytułowane Notatki z marginesu. I to właśnie ten album promuje jego najnowsza trasa, której żaden miłośnik trapu nie powinien przegapić!

Trapowe koncerty

Bilety znajdziecie tutaj!

Koncerty Żabsona

Powiedzieć, że o Żabsonie ostatnio jest głośno, to jak nic nie powiedzieć. Przede wszystkim promuje aktualnie swoją najnowszą płytę, z której znamy na razie dwa utwory. Raper namieszał w mediach zarówno swoimi mocnymi singlami, jak i niemałą dramą z Mią Khalifą. Album Ostatni Ziomal będzie promowany za sprawą czterech wyjątkowych koncertów. Lider Internaziomali odwiedzi choćby Gliwice i Poznań.

Sprawdź też
Karaś i Rogucki

Trapowe koncerty

Ostatnie bilety dorwiecie tutaj!

White Widow Tour

Na koniec zalewamy was najświeższą falą trapu z naszego kraju. WW przebiło się do mainstreamu przede wszystkim swoją bezkompromisowością i ogromnym uznaniem wśród wielbicieli trapu z najbardziej otwartymi głowami. Co więcej, ich koncerty to czysty trappin’ w pierwotnym tego słowa znaczeniu. Powinniście tam być!

Trapowe koncerty

Wloty wciąż dostępne tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone