Czytasz
Zmalowane Wrota to trasa inna niż wszystkie – tej jesieni Katarzyna Nosowska wyruszy w głąb siebie

Zmalowane Wrota to trasa inna niż wszystkie – tej jesieni Katarzyna Nosowska wyruszy w głąb siebie

Katarzyna Nosowska Zmalowane Wrota trasa koncertowa bilety w Going. kup

Wokalistka, autorka tekstów, Instagramerka, osobowość – można tak jeszcze długo wymieniać. Nosowska rusza w trasę Zmalowane Wrota, a bilety na wybrane spektakle dostaniecie w Going.!

Jednego byłej wokalistce Hey! odmówić nie można – czego się nie tknie, to idzie jak burza i zawsze osiąga sukces. Nosowska jest bez wątpienia jedną z ważniejszych postaci w polskiej muzyce alternatywno-rozrywkowej ostatnich 20 kilku lat. Po tym, jak osiągnęła już wiele w muzyce, postanowiła zabrać się za pisanie książek czy prowadzenie osobliwego Instagrama. Kolejny krok? Opowieści o sobie, zabawne anegdoty, zaskakujące historie – po prostu spektakle!

Jej ostatnim albumem jest Basta – płyta zupełnie inna stylistycznie niż dotychczasowe muzyczne fascynacje Katarzyny Nosowskiej. Artystka promowała ją w całej Polsce podczas wiosenno-letniej trasy. Na jesień zaplanowana jest kolejna, zupełnie inna niż wszystkie. W ramach Zmalowanych Wrót Nosowska będzie kontynuować swoje niepokorne eksperymenty – tym razem zamiast malować emocje – maluje tytułowe wrota do swojej wrażliwości.

Jak zapewniają organizatorzy „To nie będzie typowy one man show, to nie będzie monodram, to nie będzie koncert, to nie będzie kabaret, to nie będzie stand-up… To będzie „sit down” – pierwsze takie wydarzenie w Polsce! Już tej jesieni Katarzyna Nosowska stanie sama na scenie i będzie do Was gadać. ”

Sprawdź też
fot. Jakub Owczarek , mat. promocyjne

Prawda, że zapowiada się intrygująco? Podczas jesiennej trasy Nosowska odwiedzi największe polskie miasta i wystąpi ze swoim nowym show w wyjątkowych przestrzeniach – będzie to m.in. rzeszowska Filharmonia Podkarpacka, ICE w Krakowie, Teatr Wielki w Łodzi, warszawski Teatr ROMA czy Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu. A to tylko część lokalizacji!

Bilety na wybrane występy w ramach trasy Zmalowane Wrota dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone