Czytasz
Trwa 5. Festiwal Kino Dzieci – co jeszcze zobaczyć?

Trwa 5. Festiwal Kino Dzieci – co jeszcze zobaczyć?

Festiwal Kino Dzieci

5. Festiwal Kino Dzieci rozpoczął się w sobotę i trwa w najlepsze. Za nami już część projekcji – polecamy pięć filmów, które warto zobaczyć w nadchodzących dniach.

Festiwal Kino Dzieci to prawdziwa gratka dla młodych kinomanów. W tym roku w programie znalazło się ponad 130 filmów z całego świata. Wybraliśmy dla Was pięć seansów, na które warto wybrać się do kina.

Brudna Robota

Czyli o tym, że praca to niekoniecznie dotyczy tylko dorosłych, a dzieci potrafią doskonale się w niej odnaleźć.

Powrót Pippi

Dla wielu z nas Pippi Langstrumpf jest synonimem dzieciństwa. Dlaczego więc nie zabrać do kina swoich pociech i pokazać im to, co najlepsze w skandynawskiej kinematografii?

Pan Hublot i inne krótkie filmy

Krótkometrażówki to idealna sprawa dla dzieciaków. Nie usypiają i nie angażują uwagi przez dłużej niż kilkanaście minut. A do tego są piękne wizualnie i niosą ważne przesłanie.

Ulga

Bollywódzki film o małym Pichku, czyli chłopcu o wielkiej wrażliwości, który postanawia działać społecznie i dzielnie wkraczać w dorosłość.

Sprawdź też
Green ZOO

 

199 małych bohaterów – zestaw filmów krótkich

Projekt skupiający historię 199 dzieci z całego świata codziennie pokonujących trudną drogę do szkoły. Film drogi o szczęściu i o poszukiwaniu celu w życiu.

Przypominamy, że 5. Festiwal Kino Dzieci trwa od 22 do 30 września w wielu polskich miastach. Kina możecie odwiedzać m.in. we Wrocławiu, w Warszawie, Częstochowie, Łodzi, Krakowie czy Poznaniu.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone