Czytasz
Ukryty Bilet powraca! Zdobądź bilety na Leosię, Quebo i Szczyla

Ukryty Bilet powraca! Zdobądź bilety na Leosię, Quebo i Szczyla

Ciesząca się świetnym odbiorem akcja Ukryty Bilet powraca, aby zrobić Wam humorek w tym przedświątecznym okresie. Going. w roli Mikołaja – tego jeszcze nie… a nie, to już było i było super!

Przebieg akcji jest bardzo prosty. My ukrywamy bilety w Waszych miastach, Wy wyruszacie na poszukiwania i otrzymujecie szansę wejścia w posiadanie gorących biletów. Właściwie, żeby być totalnie precyzyjnym, tym razem za samo ukrywanie tych łakomych kąsków nie będzie odpowiedzialna ekipa Going. Do akcji włączyliśmy potężnych influenserów, którzy zgodzili się, aby pobawić się z Wami w chowanego w wersji zremixowanej.

Przekosa, który kosi na Insta i TikToku rusza w Poznań. Stolicą zajmie się Śledź535, którą możecie kojarzyć także z jutuba i ciekawych vlogów (choć jak się zarzeka, teraz stawia głównie na TikToka). Szczecin to działka Demonisława, czyli najmłodszego influ biorącego udział w akcji Ukryty Bilet. Gdynia? Czy chowamy bilety w Trójmieście? No jasne, że tak. Nadmorskim rewirem zajmie się one and only fenomenalny SZCZYL.

Wyczekujcie wskazówek w sekcji HOT (to ten duży button na środku) w naszej aplikacji. Startujemy koło godziny 17, ale trzymajcie rękę na tętnie pulsu, sytuacja jest dynamiczna!

Sprawdź też
Gedz nowy singiel

Więcej informacji o akcji Ukryty Bilet

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone