Czytasz
Widzimy się w Krakowie? Ruszyła sprzedaż karnetów na UNSOUND FESTIVAL 2021

Widzimy się w Krakowie? Ruszyła sprzedaż karnetów na UNSOUND FESTIVAL 2021

Trzyoktawowy głos, dźwiękowe rytuały i muzyka z horroru – to wszystko usłyszycie na nadchodzącym UNSOUND FESTIVAL 2021. Do sprzedaży trafiły właśnie wyczekiwane karnety!

W wyniku problemów technicznych część rezerwacji nie została zrealizowana. Usterka została już naprawiona. Druga część karnetów trafi do sprzedaży jutro (21.07) o godz. 16:00. Przepraszamy wszystkich, których dotknęła ta sytuacja. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Supportu – support@goingapp.pl.

Tygodniowe, krakowskie święto muzyki zbliża się wielkimi krokami. Niedawno organizatorzy uraczyli nas smakowitym warszawskim ogłoszeniem. EPHEMERA to idealne preludium do tego, co wydarzy się w październiku w Krakowie. Poznaliśmy już pierwszą część jesiennego line-upu. Wśród zaproszonych m.in. zwana “królową tech-topii” Holly Herndon, która wraz ze swym partnerem Matem Dryhurstem zaprezentuje projekt Interdependence. Duet od dłuższego czasu zgłębia pojęcia kooperacji w muzycznym świecie.

Kooperacja zdaje się być głównym motywem rządzącym tegorocznym krakowskim programem. Na scenie usłyszymy i zobaczymy efekt przeróżnych międzygatunkowych i międzynarodowych kolaboracji. W październiku zawita do nas Danny L Harle, brytyjski producent muzyczny i kompozytor, który współpracuje m.in. z wytwórnią PC Music. Jego twórczość spod znaku happy hardcore sprytnie wykorzystuje popularne najtisowe klimaty. Artysta wystąpi wraz z Samem Rolfesem, muzykiem i grafikiem specjalizującym się w projektowaniu 3D.

Sprawdź też

Druga część karnetów dostępna od 21.07 od godz. 16:00 pod tym linkiem.

To oczywiście nie jedyni artyści i artystki, którzy tworzą program UNSOUND FESTIVAL 2021. Wszystkich będziecie mogli zobaczyć już na jesieni pomiędzy 13 a 17 października. Wśród nich znaleźli się m.in. AceMoMa, Eartheater & Phoenix Ensemble, LSDXOXO czy Shackleton & Zimpel.

Więcej o artystach znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone