Czytasz
Usiądźcie wygodnie. Sokół, Taco Hemingway i PRO8L3M na wspólnym koncercie!

Usiądźcie wygodnie. Sokół, Taco Hemingway i PRO8L3M na wspólnym koncercie!

PRO8L3M Sokół Taco Hemingway Pocztówka z Polski Going. Netto Arena bilety

Nie ściemniamy – powyższa trójka wystąpi na jednym z koncertów w ramach trasy Taco Hemingwaya Pocztówka z Polski Tour. Gdzie? Kierunek Szczecin!

Szykuje się wieczór z dobrym składem i dobrym rapem. Pierwsze dni wiosny, piękne miasto Szczecin i topowi artyści. Taco Hemingway zaprezentuje materiał ze swojego ostatniego albumu Pocztówka z WWA, Lato ’19. Jeśli chodzi o duet PRO8L3M to spodziewajcie się numerów z nadchodzącej i długo wyczekiwanej drugiej części Art Brut. A to nie koniec!

Żeby tego wszystkiego było mało, to do Szczecina wpadnie też Wojtek Sokół, który zagra kawałki zarówno ze swojego tegorocznego albumu, jak i odświeżone klasyki z wydawnictw WWO, TPWC czy duetu z Marysią Starostą.

PRO8L3M Sokół Taco Hemingway Pocztówka z Polski Going. Netto Arena bilety

Jeśli chodzi o trasę Taco Hemingwaya – jest już w zasadzie całkowicie wyprzedana i dostępne są dosłownie ostatnie wejściówki na niektóre z koncertów. Jeśli chcecie się wybrać do Katowic, Lublina lub Wrocławia, to jest to totalny last call. Żeby nie było, że Was nie uprzedzaliśmy!

Sprawdź też
Sokół

Podobnie ma się sprawa z trasą promującą Art Brut 2 PRO8L3Mu. Szykuje się zatem doskonała okazja do złapania tych artystów w jednym miejscu. Jak mówi znane polskie przysłowie – lecim na Szczecin! Koncert odbędzie się 28 marca w Netto Arenie.

Bilety na wspólny koncert tej trójki, jak i ostatnie wejściówki na pozostałe koncerty Taco Hemingwaya oraz duetu PRO8L3M dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone