Czytasz
Waima idzie po swoje. Mamy zarówno nowy singiel, jak i preorder!

Waima idzie po swoje. Mamy zarówno nowy singiel, jak i preorder!

Waima

Waima, jeden z najbardziej obiecujących świeżaków na scenie, wreszcie ruszył na dobre ze swoją machiną marketingową.

Waima opublikował nowy singiel i ruszył z preorderem debiutanckiego albumu. Utwór jak zwykle cechują duża ekspresja, masa zmian flow i eksperymenty z brzmieniem. Posłuchajcie zresztą sami:

Waima

Jak możemy przeczytać w opisie preorderu, Camaleo to pierwszy album Waimy, wydany przez ZIOMALEO przy wsparciu Sony Music Entertainment Poland. Krążek składa się z 15 piosenek, które pokazują różnorodność talentu gospodarza i są odzwierciedleniem jego jednolitej wizji artystycznej. Motyw kameleona jest obecny nie tylko w muzyce, ale także w projekcie graficznym albumu. Same prace nad warstwą audiowizualną trwały kilka miesięcy.

Cameleo to opowieść o moim życiu, emocjach i doświadczeniach. To podróż, w którą chcę z Tobą wyruszyć. […] Każdy z utworów to emocje, które towarzyszyły mi w chwilach radości, zwątpienia, nadziei i refleksji – a teraz Ty jesteś tego częścią. Cameleo to prezent ode mnie dla Ciebie.

Sprawdź też
Rihanna

Tak o swoim debiutanckim LP mówi Waima

Na tracklistę Cameleo składa się 15 utworów. Możemy zobaczyć na niej między innymi znany nam już hit Hotline, Chwile z udziałem Bambi i LuKsa czy solowego Anioła, który premierę ma dzisiaj. Co więcej, na albumie usłyszymy łącznie aż dziewięciu gości. Waima obiecuje, że na debiucie nie będzie brakować nieoczywistych połączeń. Wśród producentów na płycie udzielili się między innymi Mjonszu i Kaptur z kolektywu ZIOMALEO. Ponadto za produkcje odpowiadają także Got Barss czy k4pel, a w wielu utworach raper figuruje jako współproducent. Premiera albumu została zaplanowana na 27 października.

Więcej o polskim rapie przeczytacie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone