Czytasz
Syrenka w krainie dżinów. Wracają Warszawskie Targi Fantastyki

Syrenka w krainie dżinów. Wracają Warszawskie Targi Fantastyki

Do stolicy ponownie zawitają najbardziej fantastyczne targi… czyli Warszawskie Targi Fantastyki. W weekend 10-11 września przeżyjecie podróż do świata rodem z Baśni Tysiąca i Jednej Nocy.

Warsztaty tematyczne, spotkania z gośćmi oraz moc stoisk i kramów, na których poczujecie się niczym odwiedzający targowisko pełne magii – tak będą wyglądać Warszawskie Targi Fantastyki w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich. To ostatnie wydarzenie w tej lokalizacji, więc warto skorzystać z szansy.

Targi działają od 2015 roku i gromadzą fanów szeroko pojmowanej fantastyki, umożliwiając spotkania z autorami i autorkami czy twórcami i twórczyniami. Na ten moment potwierdzone nazwiska to Paulina Hendel (autorka serii dla młodzieży Zapomniana księga oraz cyklu Żniwiarz), Jacek Inglot (polski pisarz science fiction) i Jagna Rolska (zastępczyni redaktora naczelnego najstarszego polskiego portalu fantastycznego Fahrenheit). Więcej newsów możecie śledzić na bieżąco na targowym Facebooku lub Instagramie.

To też przestrzeń zakupowa, w której kupicie książki, komiksy, gadżety, biżuterię, kosmetyki, zabawki, ubrania i akcesoria.

Organizatorzy zapewniają: Nie ma lepszej okazji niż Targi, aby przekonać się, że fantastyka niejedno ma imię.

Czas na garść informacji organizacyjnych

Przedsprzedaż biletów trwa do 7 września i jest prowadzona na stronie Going. Możecie wybierać między karnetami dwudniowymi (koszt to 15 zł) i biletami jednodniowymi w dwóch wariantach cenowych: normalne za 10 zł i ulgowe za 5 zł. Najtańszy bilet przysługuje uczestnikom, którzy nie ukończyli 13 roku życia. Najmłodsi fani – Ci poniżej 7 roku życia – wchodzą całkiem za darmo.

Na stronie przedsprzedażowej znajdziecie też różne gadżety z fantastyczną, baśniową Syrenką. Do wyboru są przypinki, kubki, torby, koszulki czy całe pakiety – możecie kupić je wcześniej i odebrać na miejscu. Nie musicie się martwić, że nie załapiecie się wymarzoną pamiątkę. Zero stresu, pełen komfort.

Sprawdź też

Warszawskie Targi Fantastyki 2022

Targi odbywają się w sobotę od 10:00 do 20:00 i w niedzielę od 10:00 do 18:00. Dom Towarowy Braci Jabłkowskich znajduje się przy Brackiej 25. Na terenie wydarzenia zostanie zorganizowana specjalna strefa spotkań, w której fani i fanki fantastyki będą wymieniać.

 

Kup bilety i gadżety

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone