Czytasz
Mistrzowie techno w ten weekend w klubie Smolna

Mistrzowie techno w ten weekend w klubie Smolna

Smolna

Klub Smolna bezustannie raczy nas ciekawymi artystami, których gości w swoich murach. To miejsce, do którego na spokojnie można iść „w ciemno” i nie martwić się, czy impreza będzie udana. 

Nie inaczej zapowiada się nadchodząca wielkimi krokami jesień. W jednym z najlepszych stołecznych klubów pojawi się sporo cenionych i uwielbianych muzyków.

Najbliższa okazja, by się o tym przekonać już w ten weekend. Smolna przygotowała coś dla fanów muzyki techno. W piątkową noc doskonale spędzony czas zapewni tam twórca kultowego już numeru „Sunglasses at Night” – Tiga. Ten pochodzący z Kanady DJ ma na swoim koncie sporo hitów, które wypuszcza sukcesywnie od 2001 roku, kiedy to zaczął swoją działalność w branży muzycznej. Największe z nich- „Bugatti”, „Pleasure from the Bass” czy wspomniany już numer „Sunglasses at night”- czyli cover numeru Coreya Harta z lat osiemdziesiątych, podbijały serca ludzi i otworzyły przed Tigą drzwi do występów na najważniejszych festiwalach i imprezach na całym świecie.

Drugi dzień weekendu będzie ukłonem w stronę sympatyków muzyki techno. Na sobotę Smolna zapowiedziała pokaźne grono znakomitych DJ-ów. Oprócz reprezentantów rodzimej sceny Anji Kraft i AGIMa, spodziewajcie się mocnych zagranicznych bookingów. Answer Code Request i Efdemin to pochodzący z Niemiec DJ-e, którzy do perfekcji opanowali rozkręcanie imprez w najlepszych klubach na całym globie.

Podsumowując – czeka nas gorący weekend i solidny zastrzyk endorfin na cały kolejny tydzień. Do zobaczenia na parkiecie!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone