Czytasz
Street food, koncerty online, targi płytowe – co robić w weekend?

Street food, koncerty online, targi płytowe – co robić w weekend?

co robić weekend Warszawa wychodź odpowiedzialnie miasto lato

Kolejne miejscówki, bary i klubokawiarnie wracają do życia. W internecie wciąż dobrze mają się streamingi, a w plenerze dzieje się coraz więcej muzycznych wydarzeń.

Pamiętajcie, że nie wróciliśmy jeszcze do normalności, a groźny wirus nadal panoszy się za naszymi oknami. Jeśli zdecydujecie się wyjść do restauracji, baru czy odwiedzić plenerową miejscówkę stosujcie się do wszystkich zasad, które wprowadzili właściciele poszczególnych miejsc – dbajcie o zdrowie Wasze i innych zgromadzonych.

W najbliższy weekend miejsce będą miały plenerowe koncerty, didżejskie sety czy zajęcia fizyczne, a jeśli zostaniecie w domach, też nie będziecie się nudzić, bo muzyka i spotkania online wciąż mają się dobrze.

Miły ATZ / Katowice, 26 czerwca

Tęskniliście za koncertami? Jeśli pogoda w tym nie przeszkodzi, to już dzisiaj na dziedzińcu P23 wystąpi Miły ATZ, który będzie promował swój debiutancki album Czarny Swing. Plenerek, dystans zachowany, dobry grime na głośnikach.

Nocny Market – Powroty to nasza specjalność, 26-29 czerwca

O otwarciu sezonu Nocnego Marketu pisaliśmy więcej w tym artykule. Dodamy tylko, że specjalnie nie jedliśmy obiadu.

Record Fair Day Warsaw 2020, 28 czerwca

Targi płytowe to sama przyjemność, a jeśli wystawiają się podczas nich znakomite wytwórnie i sklepy, to tym bardziej. Warto wpaść do nadwiślańskiego Miami Wars i przekonać się o tym na własnej skórze. Wśród wystawców m.in. SideOne, Antena Krzyku, Winyl Market, U Know Me Records czy Winylownia.

Żabson & Young Igi: Koncert Samochodowy, 27 czerwca

Co tu dużo mówić – gwiazdy polskiego trapu zagrają pierwszy samochodowy koncert. Poczytajcie sobie tutaj nieco więcej i widzimy się na Pradze, myjemy już fury na błysk.

Pokusa – live stream z koncertu | Strefa Innych Brzmień, 26 czerwca

Normalnie o tej porze bylibyśmy w Lublinie, ale koronawirus pokrzyżował wszystkim plany. Póki co, festiwal został przeniesiony na początek września, a już dzisiaj będziemy mogli obejrzeć i posłuchać koncertu czaderskiej jazzowej grupy Pokusa.

JASNA 1 BAR / Weekend #5: VTSS / Tamten / Daisy Cutter, 26-28 czerwca

Kolejny weekend na Jasnej, kolejne znakomite sety. W piątym odcinku barowej serii wystąpią VTSS, daisy cutter oraz Tamten. Szybko, intensywnie, dziwacznie, hałsowo, na luzaku. Tak będzie.

Sprawdź też

Nie dla rasizmu! Bail out friday! 1988 x Tonfa x 666Volvo, 26 czerwca

Z kolei nad Wisłą, w Wirze, odbędzie się koncert w ważnej sprawie. Cały dochód zostanie przeznaczony na walkę z rasizmem i na wsparcie Black Lives Matter. Zagrają super zespoły i artyści: 1988, Tonfa i 666Volvo.

Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Śródmieściu, 27 czerwca

Dzisiaj odrobina szaleństwa, a jutro spacerek po mieście? W kolejnej odsłonie Sensorysiów będziemy poznawać Śródmieście z zupełnie innej, nieoczywistej strony.

Paloma Bonanza: dzuma & Dyktando, 26 czerwca

Jedna z naszych ulubionych miejscówek nad Wisłą wróciła, a dzisiaj wraca też muzyczka na żywo. Zagrają związani m.in. z kolektywem i wytwórnią Syntetyk dzuma i Dyktando.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone