Czytasz
Street food, koncerty online, targi płytowe – co robić w weekend?

Street food, koncerty online, targi płytowe – co robić w weekend?

co robić weekend Warszawa wychodź odpowiedzialnie miasto lato

Kolejne miejscówki, bary i klubokawiarnie wracają do życia. W internecie wciąż dobrze mają się streamingi, a w plenerze dzieje się coraz więcej muzycznych wydarzeń.

Pamiętajcie, że nie wróciliśmy jeszcze do normalności, a groźny wirus nadal panoszy się za naszymi oknami. Jeśli zdecydujecie się wyjść do restauracji, baru czy odwiedzić plenerową miejscówkę stosujcie się do wszystkich zasad, które wprowadzili właściciele poszczególnych miejsc – dbajcie o zdrowie Wasze i innych zgromadzonych.

W najbliższy weekend miejsce będą miały plenerowe koncerty, didżejskie sety czy zajęcia fizyczne, a jeśli zostaniecie w domach, też nie będziecie się nudzić, bo muzyka i spotkania online wciąż mają się dobrze.

Miły ATZ / Katowice, 26 czerwca

Tęskniliście za koncertami? Jeśli pogoda w tym nie przeszkodzi, to już dzisiaj na dziedzińcu P23 wystąpi Miły ATZ, który będzie promował swój debiutancki album Czarny Swing. Plenerek, dystans zachowany, dobry grime na głośnikach.

Nocny Market – Powroty to nasza specjalność, 26-29 czerwca

O otwarciu sezonu Nocnego Marketu pisaliśmy więcej w tym artykule. Dodamy tylko, że specjalnie nie jedliśmy obiadu.

Record Fair Day Warsaw 2020, 28 czerwca

Targi płytowe to sama przyjemność, a jeśli wystawiają się podczas nich znakomite wytwórnie i sklepy, to tym bardziej. Warto wpaść do nadwiślańskiego Miami Wars i przekonać się o tym na własnej skórze. Wśród wystawców m.in. SideOne, Antena Krzyku, Winyl Market, U Know Me Records czy Winylownia.

Żabson & Young Igi: Koncert Samochodowy, 27 czerwca

Co tu dużo mówić – gwiazdy polskiego trapu zagrają pierwszy samochodowy koncert. Poczytajcie sobie tutaj nieco więcej i widzimy się na Pradze, myjemy już fury na błysk.

Pokusa – live stream z koncertu | Strefa Innych Brzmień, 26 czerwca

Normalnie o tej porze bylibyśmy w Lublinie, ale koronawirus pokrzyżował wszystkim plany. Póki co, festiwal został przeniesiony na początek września, a już dzisiaj będziemy mogli obejrzeć i posłuchać koncertu czaderskiej jazzowej grupy Pokusa.

JASNA 1 BAR / Weekend #5: VTSS / Tamten / Daisy Cutter, 26-28 czerwca

Kolejny weekend na Jasnej, kolejne znakomite sety. W piątym odcinku barowej serii wystąpią VTSS, daisy cutter oraz Tamten. Szybko, intensywnie, dziwacznie, hałsowo, na luzaku. Tak będzie.

Sprawdź też
Jakub Grabowski na SBM FFestiwalu

Nie dla rasizmu! Bail out friday! 1988 x Tonfa x 666Volvo, 26 czerwca

Z kolei nad Wisłą, w Wirze, odbędzie się koncert w ważnej sprawie. Cały dochód zostanie przeznaczony na walkę z rasizmem i na wsparcie Black Lives Matter. Zagrają super zespoły i artyści: 1988, Tonfa i 666Volvo.

Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Śródmieściu, 27 czerwca

Dzisiaj odrobina szaleństwa, a jutro spacerek po mieście? W kolejnej odsłonie Sensorysiów będziemy poznawać Śródmieście z zupełnie innej, nieoczywistej strony.

Paloma Bonanza: dzuma & Dyktando, 26 czerwca

Jedna z naszych ulubionych miejscówek nad Wisłą wróciła, a dzisiaj wraca też muzyczka na żywo. Zagrają związani m.in. z kolektywem i wytwórnią Syntetyk dzuma i Dyktando.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone