Czytasz
Weteran sceny drum & bass powraca do Polski

Weteran sceny drum & bass powraca do Polski

Znakomity Gavin King aka DJ Aphrodite przyjeżdza do Polski ponownie. W najbliższy weekend możecie zobaczyć go w Sopocie i Warszawie.

Przygodę z produkcją muzyki DJ Aphrodite rozpoczął w roku 1995. Jego kariera nabrała większego rozpędu kiedy jego utwory w swoich setach zaczeły miskować takie sławy jak DJ Zinc czy DJ Hype. Z początku były to produkcje, które gatunkowo najpewniej można zkwalifikować jako ragga. W ciągu zaledwie roku jego styl ewoluował, czerpiąc z trendów, lecz nie zatracając oryginalnego stylu. Efektem są świetnie sprawdzjące się na parkiecie produkcje w stylu jump-up, które cytując bohatera kultowego filmu „Human traffic” potrafią zmienić członka ruchu Hare Kryszna w bad boya.

Większość swoich numerów Aphrodite wydał na własnej wytwórni Aphrodite Recordings. Jest również odpowiedzialny za serię white labelowych bootlegow z remiksami takich perełek jak No Diggity czy utworu z filmu Mission: Impossible.

Po przerwie artysta powrócił w roku 2015 ze świeżymi singlami, a dwa lata później wydał reedycję swojego junglowego przeboju King of The Beats, co zyskało szeroki rozgłos i przypieczętowało jego pozycję w czołówce postaci sceny drum & bass.

DJ Aphrodite ze swoim setem pojawi się 26 kwietnia w klubie Sfinks700 w Sopocie, oraz w warszawskiej Hali nr.10 na ulicy Szwedzkiej.
Bilety na oba wydarzenia możecie zakupić u Nas.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone