Czytasz
To oni wiedzą jak się ubrać – TOP 5 modowych freaków z TikTok-a

To oni wiedzą jak się ubrać – TOP 5 modowych freaków z TikTok-a

Jak się ubrać

Ostatnio polecałam Wam tiktokowe makijaże, a dzisiaj dopełnimy stylówkę modowymi freakami, którzy wiedzą jak się ubrać i z pewnością zainspirują was swoją wyjątkową estetyką. 

Ale od początku…

Na Tik Toku od dawna jest moda na haule zakupowe, czy get ready with me w wersji ciuszkowej. Na tle tych wszystkich filmików są osoby obok których ciężko przejść obojętnie, a raczej przescrollować obojętnie. Dlatego też zebrałam wszystkich modowych freaków w jednym miejscu, żebyście nie musieli szukać. Nie dziękujcie.

Ciepleskarpety

@ciepleskarpety

to trochę nie jest prawda bo co 2 dzień jestem przewidywalna ale 🤫🤌🏻

♬ original sound – ciepleskarpety

Na pierwszy ogień leci najbardziej kolorowa i najbardziej ekstrawagancka osoba, czyli Julia aka modnisia Tiktoka. Występująca pod pseudoniem @ciepleskarpety pokazuje, że jeśli tylko chcesz, to wszystko może do siebie pasować. Legginsy, sukienka, bluzka i sweter, a do tego ciepłe skarpety? Czemu nie. Nie ma dla niej takich słów jak za dużo, za kolorowo, czy to nie pasuje. Ona doskonale wie, jak się ubrać, by z niczego zrobić coś. Nie przejmuje się też żadną negatywną opinią, a ja to szanuję. Mam nadzieję, że wybierze mi kiedyś jakiś outfit.

Klaudia Zając

@claudiazajqc

♬ original sound – claudiazajqc

Była kolorowa Julia, to teraz classy Klaudia, czyli co założyć, żeby było wygodnie, sportowo, a nadal stylowo i schludnie. @claudiazajqc wystylizuje z wami koszulę, bikery, nową marynarkę, czy długą spódnicę. Jej styl jest stonowany, ale mimo wszystko potrafi z czarnej marynarki stworzyć cool ficik, który wyróżni się w tłumie… Jeśli potrzebujecie modowej porady, lećcie do niej.

Dominika Głowacz

@domishouse what I would wear… #louistomlinson #niallhoran #conangray #concert #thrift #fypシ #foryou #viral #fashiontiktok #outfits #SamsClubScanAndGo ♬ Melany García – Melany García

Nie byłabym sobą, gdybym nie wspomniała o @domishouse, która jak na fankę Harry’ego Stylesa przystało – ma świetny styl. Na jej profilu możemy zobaczyć wiele koncertowych outfitów, ale nie brakuje też takich Tik toków jak Co bym założyła na MET GALĘ, Jak się ubrać na koncert czy Outfit, gdybym była zaproszona na Coachellę jako gość specjalny. Jedno jest pewne. Przyćmiłaby wszystkich wokół swoimi kolorowymi boa, bluzkami w kropki, błyszczącymi koszulami i długimi spódnicami.

Iza Zabielska

Swoje początki miała na musical.ly i to właśnie tam zaczynała eksperymentować z modą. Były kolorowe outfity, monolooki, a teraz @izazabielska skupia się na ciemniejszych stylówkach. Jest mistrzynią w dopełnianiu stylówki, więc nie brakuje u niej metalowych dodatków, czy zwierzęcych printów. Iza mimo swojego młodego wieku robi furorę na Tiktoku, jej filmiki z serii Oceniam stylówki ludzi na ulicy mają po ponad 1 mln wyświetleń, a to mówi samo za siebie – Izę trzeba obserwować.

Jefre.i.am

@jefre.i.am Kolejna gorąco porcja ocenek!@dosi.aa @korneliaziembla @ducinek @ninacyz @amionpoint374 która najlepsza?💎#jefgang #jefreocenia ♬ Karate Kid – Białas & Lanek & Malik Montana

Last but not least – @jefre.i.am, który od początku tworzenia tiktokowego contentu skupiał się na modzie. Najpierw oceniał stylówki swoich obserwatorów z domu, jednak szybko zamieniło się to w ocenki stylówek na mieście. Tik tokowy fashion police wie co z czym łączyć, a jego styl możemy łatwo opisać jednym słowem – ZAJAWKA.

Dopełnij stylówkę makijażem: TOP 5 kont makijażowych na Tiktoku

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone