Czytasz
Włodi pokaże wam, czym jest hip-hop. Gdzie legenda zagra koncerty?

Włodi pokaże wam, czym jest hip-hop. Gdzie legenda zagra koncerty?

Włodi koncerty

Kultowy polski raper rusza w krótką trasę koncertową po Polsce w ramach promocji najnowszej płyty HHULTRAS. Włodi da trzy występy z nowym materiałem, ale nie zapomni też o największych klasykach.

Wraz z premierą siódmej solowej płyty Włodi wystąpi na żywo w takich miastach jak Wrocław, Kraków i Warszawa. Koncerty promują krążek o tytule HHULTRAS. Na jego najnowszym albumie będzie można usłyszeć dziesięć świeżych kompozycji utrzymanych w typowej dla Włodka surowej i zadymionej konwencji. Raper nie przestaje szlifować i rozwijać swojego charakterystycznego warszawskiego stylu. Fani będą zadowoleni!

Duża dawka hip-hopu

Ponadto materiał promują na już takie single jak na przykład Przystanek czy właśnie tytułowy HHULTRAS. Ponadto właśnie wylądował najnowszy singiel o tytule Legit Check. Gościnnie udzielili Borixon, który podobnie jak Włodi nawet nie rozważa przejścia na rapową emeryturę oraz legenda krakowskiego rapu, czyli Kali. Na razie wszystkie nowe utwory zostały przyjęte bardzo ciepło. Fani oldschoolu wyraźnie doceniają niezachwianą formę rapera z Molesty.

Włodi koncerty

Hype na wyjadaczy w rapie ewidentnie nie słabnie. Dopiero co relacjonowaliśmy takie wydarzenia jak Kosmiczny Koncert czy 25-lecie działalności Sokoła. W obu przypadkach sale były wypełnione po brzegi. Jak widać, zainteresowanie wciąż jest mocne, a kultowi zawodnicy nadal mają swoje wierne grona słuchaczy. Dlatego tym bardziej warto pochylić się nad takimi postaciami jak Włodi, który mimo wielu lat na scenie cały czas wydaje nowe albumy i zapowiada kolejne koncerty.

Sprawdź też
Letniaki

Włodi koncerty

Bity na najnowsze wydawnictwo Włodiego zostały wyprodukowane przez Ńemy’ego, Szczura JWP, Soulpete’a, Smokina oraz The Returners. Można więc oczekiwać bardzo konkretnego brzmienia opartego o klasyczny hip-hopowy sznyt. Co więcej, koncertowy repertuar uzupełni zestaw najbardziej klasycznych tracków z bogatego dorobku Molesty Ewenement. Nadchodzące występy jawią się jako must-have dla każdego fana bardziej klasycznych rapowych brzmień.

Bilety na Włodiego złapiecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone