Czytasz
Nowa płyta Maty bliżej niż się wydaje. Mamy ważne informacje!

Nowa płyta Maty bliżej niż się wydaje. Mamy ważne informacje!

Nowa płyta Maty

Nie znamy jeszcze okładki najnowszego dzieła Młodego Matczaka, ale wiemy już, jak będzie się nazywać i kiedy się ukaże.

Tajemniczość w cenie

Informacja dla tych, którzy z jakiegoś powodu żyli pod kamieniem: Mata ma na swoim koncie największe sukcesy sprzedażowe w historii naszego kraju. Przypomnijmy, że między innymi zagrał największy koncert jako solowy polski artysta. Jego premierowy występ promujący album Młody Matczak na Lotnisku Bemowo zebrał ponad 40 tysięcy ludzi. Sam krążek pokrył się diamentem, podobnie zresztą jak debiut rapera, 100 dni do matury. Przez długi czas raper królował również na polskim Spotify.

Community zbudowane wokół reprezentanta SBM Label jest prawdopodobnie największą i najbardziej zaangażowaną grupą fanowską w Polsce. Nie do końca dziwi więc fakt, że nowa płyta Maty na ten moment… nie ma nawet okładki. Tytuł również ciężko nawet zacytować, ponieważ jest jedynie znakiem graficznym w postaci podwójnego serduszka <33, które oczywiście bezpośrednio odnosi się do szczęśliwej liczby rapera. Znamy więc jedynie cenę, czyli 133,33 zł, jednakże nie wiadomo, co właściwie kupujemy.

Nowa płyta Maty

Nowa płyta Maty: kiedy premiera?

Tytuł i cena to jednak nie wszystkie informacje, które możemy wywnioskować z tajemniczego preorderu. Pod spodem możemy również wyczytać, że premiera nowej płyty Maty będzie miała miejsce 26 maja 2023 roku. Co wydarzy się do tego momentu? Ciężko powiedzieć, ale prawdopodobnie możemy oczekiwać co najmniej paru singli. Przynajmniej do tego przyzwyczaił nas w przeszłości.

Nie jest też jasne, czy ostatnie utwory rapera takie jak 2 Izoteki czy Młody Paderewski będą wchodzić w tracklistę najnowszego dzieła. Wszystko jest owiane tajemnicą, cena samego produktu również może zastanawiać. W rapowej branży coraz bardziej popularna staje się formuła sprzedaży preorderowych wydań albumów w formie premium boxów. Przypomnijmy, że płyta Malika Montany w ogóle nie miała opcji kupna płyty bez boxa za ponad 400zł. Cena <33 Maty nie jest aż tak duża, ale również sugeruje, że wydanie będzie zawierało jakieś dodatki i gadżety dla najwierniejszych fanów.

Sprawdź też
The Smashing Pumpkins

Nowa płyta Maty

Mata rzuca nieco światła na sprawę

Parę dni po ogłoszeniu tajemniczego preorderu Mata ujawnił kilka informacji na temat nadchodzącej płyty. Dowiedzieliśmy się między innymi, że raper testował zaufanie swoich fanów, rzucając sprzedaż bez żadnych szczegółów. Co więcej, Mata ujawnił tytuł jednej piosenki i przyznał, że ani okładka, ani tracklista nie są jeszcze kwestią zamkniętą. Tak czy inaczej, na pewno usłyszymy na nadchodzącej płycie utwór pod tytułem JESTEŚ POJ38ANA.

Nowa płyta Maty
Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone