Czytasz
Halo, zodiakary! Mamy dla Was nowy trend do sprawdzenia: moonphase

Halo, zodiakary! Mamy dla Was nowy trend do sprawdzenia: moonphase

Czy z fazy Księżyca możemy wyczytać informacje o kompatybilności naszej sympatii? TikTok twierdzi, że tak.

Domyślam się, że większość z nas choć raz w życiu zastanawiała się, czy poznana osoba jest naszą bratnią duszą. Dotyczy to na równi relacji romantycznych, jak i przyjaźni. Niektóre osoby obejmują tym pytanem także zwierzęta, sprawdzając ich znak zodiaku (!). Szukamy symbolicznych wskazówek: porównujemy układy planet, stawiamy pasjansa czy tarota, czytamy horoskopy lub poddajemy się rozmaitym psychotestom. Nieoczekiwanie TikTok podsunął narzędzie, które rzekomo ustala naszą kompatybilność raz na zawsze. Chodzi o moonphase, czyli badanie faz Księżyca.

Sprawdź też: Boomerskie Słowo Roku 2023 już znane. Sprawdź, kto zwyciężył

@kaylahouston03 looks like you’re stuck with me ☺️😍#CapCut #moonphase #soulmates #trending ♬ Every Summertime – NIKI

Trend Moonphase. Jak to wygląda w praktyce?

Podstawą filmików na TikToku, które realizują trend, są obrazki, prezentujące fazę Księżyca w dniu urodzenia dwóch porównywanych osób. Większość z nich została pobrana z brytyjskiej strony Moonphases, na której znajdziemy wygodny kalendarz z wizualizacjami ciała niebieskiego w kolejnych momentach cyklu. Po tym, jak namierzymy indywidualne pozycje, musimy sięgnąć do edytora video (najczęściej jest to CapCut). Nakładamy na siebie oba obrazki i badamy, czy Księżyc staje się wówczas pełny. Rzekomo im bliżej jest mu do całości, tym lepiej dopasowane są dwie osoby. Jeśli w środku zostaje dziura – cóż, według TikToka nie wróży to zbyt dobrze. Niektórzy nie poddają się uzyskanej niepomyślnej wróżbie wskazując, że nierówność może zapełnić dodatkowa osoba, jak dziecko czy przygarnięte wspólnie zwierzątko. Są oczywiście także Ci urodzeni w czasie pełni, którzy przechwalają się własną kompletnością.

@taylormarshalll Thought id try it, didnt realize id win it 😍😍😍 #moonfilter ##soulmatetest #phasesofthemoon #virgovirgo #virgorelationships #marriagegoals ♬ Every Summertime – NIKI

Przyjmiemy teraz głos zatroskanego rodzica i przypomnimy Wam, że nie należy wierzyć wszystkiemu, co znajdujemy na TikToku :3 Księżycowy trend potraktujcie jak to, czym jest – formą niezobowiązującej rozrywki. Sympatia okazała się nie uzupełniać Waszego obrysu? A może idealnie się dopasowujecie na poziomie obrazków, ale rzeczywistość pozostawia wiele do życzenia? Nie oddawajcie finalnych decyzji, dotyczących Waszych relacji, trendowi z internetu.

Sprawdź też

Sprawdź też: ta TikTokerka gotuje przepisy, które znajduje na nagrobkach

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone