Czytasz
Wojtek Sokół i gwiazda mainstreamowego elektro kolejnymi headlinerami SnowFest 2020

Wojtek Sokół i gwiazda mainstreamowego elektro kolejnymi headlinerami SnowFest 2020

Wojtek Sokół SnowFest Festival 2020 bilety w Going.

SnowFest Festival ogłasza kolejnych artystów, którzy wystąpią w Szczyrku podczas przyszłorocznej edycji.

W line-upie mamy już m.in. Sigmę, Yasiina Beya (fka Mos Def), Kamp! czy Łąki Łan. Kto tym razem dołączył do składu SnowFest 2020? Jeden z najważniejszych i najbardziej popularnych polskich raperów oraz gwiazda mainstreamowego elektro prosto z Francji.

cover fot. Suwakonthestreets

Mowa oczywiście o Wojtku Sokole, dla którego rok 2019 był rokiem debiutów i kolejnych wyzwań. W lutym Sokół wydał swój pierwszy solowy album, który pokrył się podwójną platyną. Do tego rozwijał markę Prosto, koncertował po całym kraju, ale też i zagranicą (m.in. tour po USA czy UK razem z duetem PRO8L3M). Wybór tego rapera musiał być dość oczywistą kwestią.

czytaj dalej: Wirtualna influencerka Sara Kosmos podpowiada, na jakie materialne imprezy sylwestrowe wybrać się w tym roku

Sokół Vitalic SnowFest 2020 Going. bilety

Drugim ogłoszonym dzisiaj headlinerem jest francuski DJ i producent Vitalic. Trzeba przyznać, że w Polsce posiada on szczególny status i za każdym jego przyjazdem sale wypełniają się po brzegi. Typowy crowd pleaser elektronicznego środowiska. Jeśli chcecie usłyszeć jego kwaśne produkcje z pogranicza elektro i elektroclashu, nie może Was zabraknąć na SnowFeście.

Sprawdź też
Sokół i Pono

Pamiętajcie, że przyszłoroczny SnowFest odbędzie się w dniach 28-29 lutego na skoczni Skalite w Szczyrku. Oprócz programu muzycznego spodziewajcie się również sportowej rywalizacji.

Bilety na tegoroczną edycję SnowFest Festival dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone