Czytasz
Xdinary Heroes zagra w Polsce. Co powinniście wiedzieć o grupie?

Xdinary Heroes zagra w Polsce. Co powinniście wiedzieć o grupie?

xdinary heroes

Zdobyli szturmem k-popową scenę zaledwie jednym singlem. Xdinary Heroes odniosło sukces i zaraz przyjedzie do Polski!

Zespół tworzy ekipa sześciu artystów: Gun-il, Jung-su, O.de, Gaon, Jun-han, Joo-yeon. Xdinary Heroes zaznaczyło swoją obecność na muzycznej mapie za sprawą singla, który ukazał się w grudniu 2021 roku. Utwór podbił serca fanów na całym świecie i rozbudził ich apetyt na więcej. Jak się okazało, na dokładkę przyszło im chwilę zaczekać.

Hello, World był pierwszym pełnoprawnym projektem zespołu. Minialbum składa się z sześciu utworów na czele z promującym go singlem Test Me. Fanki i fani zespołu zachwycili się muzycznym progresem muzyków. Z pewnością można stwierdzić, że materiał spełnił ich oczekiwania.

Jak mówił O.de, jeden z członków Xdinary Heroes: Nasz projekt oferuje słuchaczom wiele różnych brzmień, każdy znajdzie tu coś dla siebie“. Lider zespołu, Gun-il, dodawał: Wciąż jesteśmy na początki swojej muzycznej drogi i mamy przed sobą jeszcze wiele wyzwań. Mamy jednak nadzieję, że nasz nowy album wzmocni naszą pozycję na rockowej scenie. Chcemy udowodnić, że posiadamy wiele talentów. Liczymy, że zyskamy dzięki nim nową publikę.

Później kariera grupy rozkręciła się jeszcze bardziej. Xdinary Heroes wydali jeszcze w 2022 roku kolejny krążek, czyli Overload. Jakby tego było mało, minęło raptem kilka miesięcy i na rynku ukazał się album Deadlock, a chwilę po nim Livelock.

Sprawdź też
Karaś i Rogucki

2023 zdecydowanie stoi pod znakiem aktywności zespołu, a że sam gatunek znalazł wielu odbiorców w Polsce, nie dziwi, że nasz kraj wydał się dobrym miejscem do zagrania koncertu. Koreański band pojawi się w naszym kraju 22 listopada w warszawskiej Progresji w ramach touru Break the Brake. Bilety znajdziecie poniżej!

Bilety na Xdinary Heroes znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone