Czytasz
Young Multi rusza w trasę

Young Multi rusza w trasę

Young Multi rusza w trasę koncertową tej jesieni. Dotychczas raper występował przede wszystkim na festiwalach, gdzie zawsze spotykał się z ogromnie pozytywnym odbiorem. Nic dziwnego, że jest głodny kolejnych koncertów.

Young Multi to postać wzbudzająca niemałe emocje wśród słuchaczy rapu. To on był jedną z pierwszych postaci, które przełamały stereotyp, ciążący na youtuberach i streamerach. Multi udowodnił, że nie ma znaczenia, jaką się ma przeszłość i czym zajmowało się wcześniej. Jeżeli muzyka podoba się słuchaczom, to w końcu zawsze się obroni i zyska rozgłos. Young Multi rusza więc w trasę, by po raz kolejny udowodnić swoją wartość jako artysta.

Young Multi rusza w trasę

Dzięki swojej otwartej głowie i eksperymentowaniu z nowoczesnym brzmieniem, Multi zaskarbił sobie ogrom wiernych fanów. Ponadto, siłę community podbija jego aktywność na streamach. Ostatecznie w Polsce wyrasta całe pokolenie fanów trapu, którzy z czystą przyjemnością zobaczą Young Multiego na żywo.

Trasa ma promować album studyjny „TOXIC”. wydany pod koniec 2021 roku. Wydawnictwo okazało się przełomowe w karierze artysty ciesząc się olbrzymim zainteresowaniem wśród słuchaczy. Na wyróżnionym złotym certyfikatem ZPAV „TOXIC” znalazły się takie hity jak na przykład BEZ SERCA z gościnnymi zwrotkami Miszela i matiskater czy solowe SÓL czy TOXIC LUV z Whitem 2115. Dopełniając serię koncertów na kluczowych rapowych festiwalach, Multi odwiedzi największe polskie miasta, by w klimatycznej oprawie wizualnej spotkać się z fanami i zaprezentować ten projekt po raz ostatni. 

Sprawdź też
Skopzzor

Young Multi rusza w trasę – w jakich miastach zagra?

Po swoich pamiętnych koncertach na festiwalach takich jak Clout czy SBM FFestival, Multi może być pewien, że ma oddanych fanów w każdym zakątku kraju. Raper zamierza przebyć Polskę wzdłuż i wszerz. Young Multi zagra koncerty między innymi w Gdańsku, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu oraz w Warszawie. Wszystkie wydarzenia są mocno limitowane, także spieszcie się z decyzją, które miasto wybrać!

Bilety na trasę Young Multiego znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone