Czytasz
Yung Bans wpada do Polski!

Yung Bans wpada do Polski!

Zaledwie 21-letni Yung Bans ma na koncie współpracę z Young Thugiem, Futurem czy 03 Greedo. Wschodząca gwiazda trapu wystąpi w Warszawie już 27 listopada!

Kariera Yung Bansa od samego początku naznaczona była licznymi kontrowersjami. W wieku 16 lat został oskarżony o włamanie i zabójstwo. Po przyznaniu się do pierwszego zarzutu i odbyciu odsiadki w zakładzie dla nieletnich został finalnie skazany na areszt domowy. Niedługo potem wplątał się w głośny internetowy beef z Lil Yachtym. Oponent Bansa zarzucał mu, że jego jedyny – jak dotychczas – album jest niczym więcej jak wielkim wylewem nastoletnich wczutek i rozterek (swoją drogą, ciężko, żeby taki nie był, biorąc pod uwagę wiek rapera z Atlanty).

Misunderstood spotkało się z bardzo dobrym odbiorem. Obecność potężnych gości i bardzo chwytliwe bity ułatwiły sprawę odbiorcom i krytykom. Yung Bans nie wyróżnia się wprawdzie jakimś konkretnym znakiem rozpoznawczym – jego fenomen polega na posiadaniu szerokiego wachlarza umiejętności. Świetnie radzi sobie z autotunem, ale umie też sprawnie przewinąć bez niego. Prawdziwy all-around-player.

Jak sam zaznacza, tytuł jego debiutu nie jest przypadkowy. Raper pragnie oddzielić grubą kreską swoją burzliwą przeszłość i przekierować uwagę słuchaczy na muzyczny dorobek. Trzeba przyznać, że ma ku temu solidne powody – jego twórczość jest w stanie obronić się sama i nie potrzebuje dodatkowej reklamy w postaci głośnych aferek. W ostatnim czasie Yung Bans nie wypuścił zbyt wielu nowych kawałków. Być może szykuje jakiś większy projekt? Jednego możemy być pewni – jeśli raper ma coś w zanadrzu, to na bank podzieli się tym na koncercie w Klubie Hydrozagadka.

Sprawdź też

Bilety już dostępne w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone