Czytasz
Zamaskowany didżej Claptone wróci jesienią do Polski

Zamaskowany didżej Claptone wróci jesienią do Polski

Claptone Follow the Step Praga Centrum zostań w domu bilety techno house

Póki co, zadowalamy się didżejskimi streamingami, natomiast zaczynamy już tęsknić za prawdziwymi imprezami. Mamy nadzieję, że jesienią będzie to już możliwe, bo na ogłoszony właśnie występ Claptone z chęcią byśmy się wybrali.

W najbliższych tygodniach nadal zostajemy w domach i do tego również Was mocno zachęcamy. Niestety, wciąż nie otrzymaliśmy konkretnych informacji na temat tego, kiedy będziemy mogli wrócić do życia kulturalnego i uczestniczyć w koncertach czy imprezach klubowych. Ciężko przewidzieć, co przyniesie nawet najbliższa przyszłość, natomiast wypatrujemy z nadzieją jesiennych miesięcy, bo być może wtedy takie aktywności będą już możliwe.

Na osłodę mamy dla Was dzisiejsze, taneczne ogłoszenie – w październiku w Pradze Centrum wystąpi zamaskowany didżej i producent Claptone, który jest jednym z najbardziej znanych tech-house’owców na świecie.

cover fot. materiały prasowe

Największym przebojem niemieckiego muzyka jest bez wątpienia utwór No Eyes, który rozbrzmiewał w wielu klubach na całym świecie, a na streamingach wykręca zawrotne liczby. Claptone nagrywał remiksy dla m.in. Gregory’ego Portera, Disclosure, Gorillaz czy Bastille. Niemiec ma na swoim koncie dwa studyjne albumy – Charmer (2015) i Fantast, który ukazał się trzy lata po debiucie. Oprócz tego, w jego dyskografii znajdziecie kilkanaście singli i EP-ek.

Popularny didżej występował w najważniejszych klubach na Ibizie oraz na tak uznanych festiwalach, jak Mayday, Tomorrowland, Pukkelpop, Undercity czy Glastonbury.

Zapisujemy datę w kalendarzach i trzymamy kciuki, żeby na jesień wszystko wróciło do (nowej) normy. Claptone zagra w Pradze Centrum 16 października.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też
Kizo, fot. Dagmara Szewczuk, mat. promocyjne

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone