Czytasz
Znudzeni swoją szafą? Oto dlaczego warto wybrać się na Custom Festival

Znudzeni swoją szafą? Oto dlaczego warto wybrać się na Custom Festival

Custom Festival Elektrownia Powiśle Hypetalk Levis ciuchy Warszawa

Tym razem nie stricte o muzyce, a o modzie. W najbliższy weekend w przestrzeni Elektrowni Powiśle odbędzie się Custom Festival.

Custom Festival będzie idealną okazją do tego, aby wybrać się na spacer po Powiślu i zahaczyć o tamtejszą Elektrownię. Dlaczego? Już spieszymy z wyjaśnieniami.

Zaplanowany na weekend 11-12 września Custom Festival będzie nie lada przyjemnością dla wszystkich fanów cięcia, przyszywania, kolaży, ciuchów z odzysku i tak dalej. Dlaczego? A dlatego, że na wielu stanowiskach rozmieszczonych w przestrzeni Elektrowni Powiśle będzie można customizować swoje ubrania. Aha, zapomnieliśmy jeszcze dodać, że zupełnie za free. Spoko, prawda?

Co więcej, w programie znajdziecie również całą masę innych atrakcji. Warsztaty, Strefa Levi’s (customizacja plecaków), Strefa Converse (customizacja butów), Strefa Weekday (customizacja T-shirtów), a do tego pokazy BMX na rampie (oraz wolny dostęp dla każdego), strefa flipperów, sety DJ-skie, pokazy filmów i Silent Disco. Można więc wpaść w ciągu dnia, zmodyfikować sobie jakąś przyjemną część garderoby, pojeździć na rampie, a potem zostać na Silent Disco i dobrą muzyczkę serwowaną przez didżejów/didżejki.

Sprawdź też

Custom Festival w Elektrowni Powiśle jest całkowicie darmowy. Na miejscu będą obowiązywać wszelkie zasady bezpieczeństwa związane z pandemią koronawirusa. Widzimy się w weekend!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone