Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #38

Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #38

SZA Adrianne Lenker Big Thief news Shygirl Carpigiani single top

Nowy tydzień, nowy zestaw najlepszych piosenek z ostatnich dni. Jestem bardzo zadowolony z tej selekcji, mam nadzieję, że Wy też będziecie.

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

SZA feat. Ty Dolla $ign – Hit Different

Nowa, klimatyczna SZA na perfekcyjnym, minimalistycznym bicie The Neptunes? Nie jestem w stanie wyobrazić sobie lepszego poniedziałkowego poranka. Jest super!

Adrianne Lenker – Anything

Liderka Big Thief ze swoim leśnym, wyciszonym alt-folkiem świetnie trafiła w mój post-gorączkowy nastrój. Każdy z nas potrzebuje chwili wytchnienia.

Better Person – Something To Lose

To prawdopodobnie najbardziej optymistyczna piosenka w ejtisowym, noworomantycznym dorobku Adama. Czy Something to Lose to nowe Last Christmas w sypialnianym, niezalowym wydaniu? Stawiam, że tak!

Shygirl – Freak

Demoniczna Brytyjka wciela się w tym dekonstrukcyjnym utworze w Mayę Arulpragasam, która występuje w zniszczonym klubie kilka dni po wybuchu bomby atomowej. Gdzieś w tle kołacze tu również fascynacja zespołem The Prodigy.

girl in red – rue

Jako że kochacie tę singer-songwriterkę z Norwegii, to nie zawaham się wrzucić najnowszej promki jej debiutanckiej płyty. Zwłaszcza, że jest to chwytliwy, lbgtowski miks dream-indie-popu z interpolowskim post-punkiem. Marie, kombinuj tak dalej, podążasz właściwą ulicą.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone