Czytasz
Malik Montana i Lil Tjay łączą siły, a French Montana wydaje 126 utworów na raz

Malik Montana i Lil Tjay łączą siły, a French Montana wydaje 126 utworów na raz

Malik Montana Lil Tjay

Wyjątkowy jest to piątek, nie zapomnimy go nigdy. Mamy do czynienia z kolejną kooperacją polskiego rapera z gwiazdą z USA, bo Malik Montana i Lil Tjay wydali utwór. Za to ponad 100 wersji swojego nowego singla wydał French Montana.

Malik Montana i Lil Tjay to kolejny duży collab, który zapisze się w historii polskiego rapu. To jednak nie koniec nowości wydawniczych z piątku. Z nowymi rzeczami zaatakowali również między innymi SZA czy Kid Cudi.

Malik Montana feat Lil Tjay – Samolotowy Tryb

Parę lat temu niejeden słuchacz polskiego rapu złapałby się za głowę, słysząc, z kim będzie nawijał Malik. Dzisiaj nie szokuje to aż tak, ponieważ to nie pierwszy raz, kiedy raper przecina się z gwiazdami z zachodu. Na swoim koncie ma już numer chociażby z NLE Choppą. Tak czy inaczej, trzeba oddać Montanie, że potrafi robić ruchy wydawnicze o największej możliwej skali.

Coals – Plaza

Ten singiel wyszedł dzień wcześniej, ale naprawdę szkoda pominąć jeden z najciekawszych alternatywnych składów, jakie nasz kraj zrodził. Nadchodzący polskojęzyczny album Coals zapowiada się naprawdę solidnie.

kets4eki – Rock Your Body

Swój nowy utwór zaprezentował też wczoraj jeden z najpopularniejszych Polaków na Spotify. Znowu atakuje skrajnie dynamicznym i szalonym hyperpopem. Na feacie niejaka Ayesha Erotica. Wywiad z artystą przeczytacie zaś tutaj!

Kid Cudi – INSANO (INTRO MEGA)

Cudi atakuje z drugim już albumem w tym roku. Przypomnijmy, że nawet nie skończył się jeszcze luty. Jak widać, raperowi nie brakuje weny i siły do nagrywania nowych rzeczy. Dla oddanych fanów – gratka.

French Montana – Mac & Cheese 5 (Versions)

French Montana wydał nowy album. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że raper postanowił wydać go w każdej możliwej wersji. Otrzymaliśmy więc wersję acapella, instrumentalną, przyspieszoną oraz spowolnioną każdego utworu. Gdy przemnożymy to przez liczbę piosenek, otrzymamy 126 pozycji i tyle też pojawiło się równocześnie na Spotify. Jest to zapewne odpowiedź na potrzeby TikToka i chęć zarobienia ze streamingów jak najwięcej. Czy taki manewr stanie się standardem wydawniczym? Niewątpliwie trzeba śledzić ten fenomen.

Sprawdź też
Frosti branża rapowa

SZA – Saturn

SZA kontynuuje motyw zaprezentowany przez Frencha Montanę i również wydaje swój singiel w pięciu wersjach. Cóż, łącznie to tylko o 121 mniej wydanych utworów mniej niż poprzednik.

Czytajcie więcej o nowościach ze świata rapu tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone