Czytasz
Beata i Bajm na Lecie w Plenerze aż w 6 miastach!

Beata i Bajm na Lecie w Plenerze aż w 6 miastach!

Bajm powraca! Legendarna formacja z Beatą Kozidrak na czele wystąpi w ramach cyklu Lato w Plenerze. Gdzie usłyszymy Beatę i zespół na żywo?

Kto nie pamięta takich hitów jak Siedzę i myślę, czy Szklanka Wody? Szklanka wody na pewno będzie nam potrzebna, by ostudzić koncertowe emocje… Bo Bajm razem z Beatą Kozidrak, która niedawno wydała swoją głośną autobiografię, wystąpi aż w 6 miastach w ramach Lata w Plenerze. Polska formacja odwiedzi Scenę S1 w Gdańsku, katowickie P23, krakowską Nową Rezydencję, łódzkie Ogrody Geyera, szczecińskie GOKSiR Przecław i wrocławski Hot Spot. A to wszystko już w lipcu!

O tym, że Bajm jest dla współczesnych twórców inspiracją, niech poświadczą takie remiksy jak chociażby wakacyjny edit od VVEEAA. Jezioro Szczęścia jako hit 2021? Czemu nie. A może bardziej klubowa wersja od flyd.? Oba remiksy pokazują tylko, jak elastyczny jest repertuar Bajmu, który podobnie jak utwory Krzysztofa Krawczyka, zyskuje nowe życie.

Bajm i drill? Te słowa pasują do siebie idealnie! Młody Klakson coś o tym wie.

N dobra, ale tym razem zamiast “siedzieć i siedzieć, myśleć i myśleć” samemu/samej w domu, zapraszamy do wyjścia na miasto na spotkanie z samą Becią. Bo tu nie ma się nad czym zastanawiać!

Bilety złapiecie w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone