Czytasz
Partiboi69, Blu Terra, Schacke – kto jeszcze będzie trząsł ścianami klubów w listopadzie?

Partiboi69, Blu Terra, Schacke – kto jeszcze będzie trząsł ścianami klubów w listopadzie?

Movember? Spoko, ale pamiętajcie również o klubowym listopadzie. Najgorętsze imprezki odbywają się właśnie teraz. Dbajcie o swój poziom endorfin i dopaminy – dajcie sobie trochę solidnego bassowego masażu.

Boys Noize i Partiboi69 w Pradze Centrum

Konkretna, energetyczna jazda czeka na Was w Pradze Centrum. 13 listopada pojawi się tam Partiboi69 czyli znany i lubiany wariacik, który swoją szalona selekcją przepełnioną parkietowymi bombami porywa tłum do tańca, jak mało kto. Panowie z Boys Noize królowali na tegorocznym Feście, o czym pisaliśmy w naszej relacji. Jeśli przegapiliście te harce, macie drugą szansę 19 listopada. Prosimy, bez zmułki tym razem!

Bilety na klubowe (i nie tylko) bibki w Pradze Centrum

Lorenzo Senni, Blu Terra i WIXAPOL w FOMO

FOMO bardzo dba o białostocką społeczność klubową dostarczając co tydzień perfekcyjnie dopieszczone imprezy. UTDF było dla wielu okazją, aby przekonać się o atrakcyjności klubu. W listopadzie dostaniemy kolejne okazje na szybką wycieczkę do stolicy Podlasia. Zachęca do tego nie tylko mocarne FOMO QUANTUM FESTIVAL, o którym pisaliśmy więcej jakiś czas temu, ale też regularne imprezki. Już 10 listopada szansa na odpięcie wrotek na LEGENDARY WIXAPOLU, a 15 mocne breakowe połamańce od specjalistów w tym klimacie czyli Blu Terra i Pessimista.

FOMO KLUB ROZKŁAD LISTOPAD

FOMO = KLASA, WIADOMO

Beatfoot i Raidho w Piekle nad Niebem

Disco Eleganza to ukłon w kierunku eleganckich brzmień disco i wszelkich wariacji z tym związanych. Za sprawą muzycznej kapsuły cofniemy się na taneczne parkiety Palermo i Rimini ’86, gdzie melodyjny groove mieszał się z głośnymi rozmowami i zapachem perfum, a całości towarzyszyły zmyślne kostiumy oraz dbałość o każdy – nawet najmniejszy – detal. To wszystko już jutro. Co czeka na Was w Piekle nad Niebem poza disco? A no na przykład Raidho, który pojawi się tam już 19 listopada lub Rampue ze swoją house’ową selekcją, którą zaprezentuje 13 listopada.

Piekło nad niebem

Do Nieba (Nieba), do Piekła hop

Julian Muller i Anja Kraft w klubie Cel

Cel na listopad? Złapać Juliana Mullera 19 listopada w Kato. Jak piszą organizatorzy: mieszkający na co dzień w Brukseli, znany ze współpracy z Hadone, MRD i bezlitośnie dynamicznych techno produkcji. Limity prędkości w CELU zostaną zniesione. Oj tak, w to nam graj. To nie wszystko. Do Celu tydzień wcześniej wpadnie także Anja Kraft, która od lat konsekwentnie buduje swoją pozycję i jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych DJ-ek w naszym kraju. Spodziewajcie się dobrze przekminionego techno.

Sprawdź też
Koncerty Polska 2023

Więcej imprezek klubu Cel

DJ Stringray i Schacke na Smolnej

Electro czarodziej, człowiek, którego styl jest definicją pojęcia in your face czyli ceniony weteran sceny – DJ Stingray. Legendę z Detroit będziecie mieli okazję usłyszeć 26 listopada. Wcześniej Smolną odwiedzi także Schacke i Phase Fatale. Nie zapomnijcie również o zbliżającym się Undercity Festival – wydarzenie startuje już dziś, zaś w niedziele zamknie je after na Smolnej, gdzie zagra choćby naked relaxing czy MKO.

Co na Smolnej? Grubo, jak zawsze.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone