Czytasz
Wskakuj, nie ma czasu na wyjaśnienia, ciśniemy po bilety na najbardziej rozchwytywane koncerty

Wskakuj, nie ma czasu na wyjaśnienia, ciśniemy po bilety na najbardziej rozchwytywane koncerty

Ciekawi Was, jakie są obecnie najmocniejsze propozycje koncertowe? Dobrze się składa. Prezentujemy selekcję wydarzeń, które na bank spełnią Wasze oczekiwania. To prawdziwy, top of the top!

Quebonafide

Powrót Quebo i pożegnanie Quebo w jednym? Trasa Psycho Relations zapowiada się na najważniejsze muzyczne wydarzenie 2022. Raper po raz kolejny wysyła publice enigmatyczne sygnały, które ciężko rozszyfrować. Jedno jest pewne – setki tysięcy fanów zachodzą w głowę i próbują rozkminić, jaki jest plan Quebonafide. Najłatwiejszy sposób na rozwikłanie tej zagadki? Wbić na zbliżające się koncerty.

Bilety na Psycho Relations

Young Leosia

Movement Leosi nie ma zamiaru wyhamować. Pierwsza pula biletów na Hulanki Tour rozeszła się tak szybko, jak przeróbki Szklanek na YT. Hype is real. Leokadia postanowiła zadbać jednak o tych, którym nie udało się zdobyć wejściówek. Gdańsk, Kraków i Wrocław dostały dodatkowe terminy koncertów. Natomiast 21 grudnia w Warszawie na legendarnym Torwarze odbędzie się finał trasy. Ojjjj, będzie grubo…

Dodatkowe koncerty i finał trasy na Torwarze – start sprzedaży 9.11

Avril Lavigne

Sentyment to potężna broń – wiadomo nie od dziś. Avril Lavigne była jedną z ikon lat 2000. Jej hity nie schodziły z rotacji stacji radiowych i muzycznych kanałów w TV. Jeśli dorastaliście w domu, w którym odpalona w tle Viva była standardem, na bank znacie chociaż kilka kawałków Avril. Jej koncert w Polsce będzię cudowną okazją do cofnięcia się myślami do tych beztroskich czasów…

Zdobycie biletów na Avril wcale nie takie complicated – kliknij i przekonaj się

sanah

Niedawno internet obiegła wieść o potencjalnej przerwie sanah. Wcale by nas to nie zdziwiło. Ostatnie lata były dla Irenki bardzo intensywnym okresem. Artystka nagrała dwa albumy i z pierwszym z nich objechała całą Polskę, co było bez wątpienia bardzo wyczerpującym zajęciem. Trasa Kolońska i szlugi jeszcze trwa, więc nadal macie szansę złapać sanah na koncercie. Ta okazja jest jeszcze atrakcyjniejsza, jeśli weźmiemy pod uwagę krążące pogłoski. Jakby co, to ostrzegaliśmy!

Sprawdź też
Snoop Dogg

Bilety na Kolońska i szlugi Tour

Kizo

Najnowsza płytka Kizo zbiera same propsy – i bardzo dobrze, bo to mocarna pozycja. Posejdon z GDA dowiózł porządną porcję bangerów, w których elektronika łączy się perfekcyjnie z trapowymi cykaczami. Nie brakuje także niepozbawionych dystansu i humorku wersów, które imponują kreatywnością jak choćby: “jak odpalam rydwan budzi się kilkaset kucy“. To dobre momenty, żeby zbadać Kizo na scenie, gdzie generuje potężną energię i porywa tłum w totalne koncertowe szaleństwo.

Jeszcze 5 minut Tour – wsiadaj, prowadzi Kizo

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone