Czytasz
Tęskno za UTDF? Będzie dogryweczka na FOMO Quantum Festival

Tęskno za UTDF? Będzie dogryweczka na FOMO Quantum Festival

Fomo Quantum Festival to propozycja dla tych, którzy na festiwalach nade wszystko cenią sobie muzykę. Selekcja niezwykle ciekawych artystów oraz DJ-ów i DJ-ek zadba o to, żebyście przeżyli całe spektrum muzycznych wrażeń. Szykujcie się na kolejną wycieczkę do Białegostoku.

W ramach FOMO Quantum usłyszymy chociażby Barkera w formule live. To artysta, który słynie z bardzo kreatywnego podejścia do techno i charakterystycznego już braku stopy. Jego tracki wyróżniają się bardzo przestrzennym dźwiękiem i niezwykle precyzyjnie wykręconymi dźwiękami syntezatorów. To muzyką, która wprawia w ruch i masuje zwoje mózgowe.

Artystą eksplorującym podobne brzmienia jest Lorenzo Senni. Włoch również przedstawi swoją twórczość w formie live. Jego euforyczne produkcje tną powietrze ostrym jak brzytwa staccato. Z pomocą dość prostych środków przekazu utwory Lorenzo generują równocześnie frajdę i nostalgiczny vibe. Nie jest łatwo o takie połączenie, to z pewnością jeden z najmocniejszych bookingów na FOMO.

FOMO Quantum to nie tylko ambitne, nieszablonowe projekty. O mocne klubowe uderzenie zadbają takie tuzy jak Gesloten Cirkel, L.F.T. czy Cafe De La Jungle. Nie zabraknie też przedstawicieli i przedstawicielek naszej rodzimej sceny elektronicznej, a wsród nich chociażby Daisy Cutter, Chino czy głowa klubu FOMO – Dtekk.

Festiwal odbędzie się między 19 a 21 listopada. Liczba miejsc jest dość ograniczona ze względu na charakter przestrzeni (będzie nią klub FOMO). Po UTDF wiemy, że FOMO sprawdza się w tej roli perfekcyjnie, musicie nam uwierzyć. Do kupienia bilety na pojedyncze dni jak również na całość festiwalu. Radzimy się pośpieszyć z zakupami.

Sprawdź też
unsound wydarzenia

Bilety na FOMO Quantum Festival

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone