Czytasz
Młody raper wygrał 15. edycję „Mam Talent”. W tle ogromne pieniądze

Młody raper wygrał 15. edycję „Mam Talent”. W tle ogromne pieniądze

Bartek Wasilewski Mam Talent

Bartek Wasilewski, 14-letni raper, to zwycięzca 15. edycji programu „Mam Talent”. Na jego koncie pojawi się główna nagroda w wysokości 300 tys. złotych. Jak to bywa – nie obyło się bez kontrowersji.

Nieoczywisty werdykt

W finałowej rozgrywce o główną nagrodę w show Mam Talent stanęli: Bartek Wasilewski, Teo Tomczuk, Alicja Andrukajtis z psem Muzą, Tymoteusz Sobczyk, Nina Stec, Michał Skubida, Olivia Hausner, Filip Drogos, Teddy’s Army oraz Oliwia Miś.

Trzecie miejsce przypadło Andrukajtis, która zachwyciła publiczność pokazem tresury psa. Drogos, wykonujący imponujący pokaz pole dance, zajął drugie miejsce, zdobywając uznanie zarówno widzów, jak i jurorów. Zwycięzcą został zaś 14-letni raper Bartek Wasilewski. Decyzja wywołała burzę w mediach społecznościowych, w których wielu widzów wyraziło swoje niezadowolenie. Komentujący na oficjalnym profilu programu zwracali uwagę na to, że faworyzuje się rapera, nawijającego o dość oczywistych rzeczach.

On naprawdę zajmuje się wszystkim! Snoop Dogg będzie jurorem muzycznego show

Bartek Wasilewski w programie Mam Talent: background młodego artysty

Bartek Wasilewski to młody raper, który zyskał sympatię Agnieszki Chylińskiej już podczas castingu, bo to od niej otrzymał Złoty Przycisk. Ten zagwarantował mu bezpośredni awans do półfinałów. Jest uczniem pierwszej klasy o profilu kierowca-mechanik w szkole zawodowej. Przygodę z muzyką rozpoczął już w wieku siedmiu lat, gdy zaczął pisać pierwsze teksty i tworzyć bity. Mając ich zaledwie dziewięć, zwrócił uwagę starszych kolegów, którzy zaprosili go do studia nagraniowego w Płocku.

Sprawdź też
Dziarma

Jego pierwszy publiczny występ miał miejsce na lokalnym evencie plenerowym w Płocku, podczas którego zaprezentował umiejętności raperskie. W 2022 roku, jako najmłodszy raper w Polsce, został zaproszony do supportowania takich gwiazd jak Pezet i Paluch podczas koncertu w płockim klubie Kino.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone