Czytasz
Bedoes zapowiada trasę Kwiat Polskiej Młodzieży

Bedoes zapowiada trasę Kwiat Polskiej Młodzieży

Bedoes

Bedoes z początkiem grudnia wyrusza w trasę Kwiat Polskiej Młodzieży. Singiel z braćmi Golec, wcześniej spory sukces Gustawa i ostatnie dni do premiery drugiego albumu.

Bedoes dał się poznać hip-hopowemu światu jako niepokorny, szczery dzieciak. Niesamowita fizyczna metamorfoza poszła w parze z radykalną zmianą muzycznego stylu. Na 30 listopada zapowiedziana jest premiera drugiego krążka w karierze 20-letniego rapera. Kwiat Polskiej Młodzieży jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanym płyt tego roku w polskim rapie. Sam zainteresowany mówi o płycie, że “Dla mnie ta płyta to ‘wszystko albo nic’. Stawiam czoła demonom przeszłości i jest to dla mnie osobisty przełom. Niczego lepszego w życiu nie zrobiłem.”

Trasa koncertowa promująca ten longplay rozpocznie się dzień po premierze KMP w katowickim MegaClubie. Na resztę gigów będziemy musieli poczekać aż do końca stycznia, kiedy to właściwa część trasy ruszy na dobre. Bedoes odwiedzi największe polskie miasta – Łódź, Poznań, Wrocław czy Kraków. Całość obejmie kilkanaście przystanków, a bilety na wszystkie wydarzenia są już dostępne w aplikacji Going.

Przypomnijmy, że KPM promowały single Gustaw, WOW, Janosik i tytułowy. Album zostanie wydany 1 grudnia przez wytwórnię SB Maffija. Wśród gości znajdują się m.in. wspomniani Bracia Golec, Taco Hemingway, Solar i Eldo.

 

Sprawdź też
Killy Bedoes

 

 

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone