Czytasz
Przeżyj koncertowe emocje na Jasnej 1

Przeżyj koncertowe emocje na Jasnej 1

Jasnej

Myślicie o spędzeniu jesieni w murach Jasnej 1? To doskonały pomysł, tym bardziej, że oprócz imprezowych weekendów, klub stawia na koncertowe strzały. Zobaczcie, kogo posłuchamy na żywo jeszcze w listopadzie i na początku grudnia.

Startujemy od dzisiejszego koncertu zespołu Fonetyka, który zaskarbił sobie serca słuchaczy Antyradia i ChilliZET. Spodziewajcie się szczerych emocji płynących ze sceny i świetnych, poetyckich tekstów. Widzimy się wieczorem na Jasnej, prawda?

W sobotę w klubie pojawi się Holak, który będzie promował swój najnowszy album Dożyłem 25 Lat i Nie Będę Nic Zmieniał. Wśród gości, którzy zagrają z Holakiem na scenie będą m.in. Jordah i Frosti Rege. Dla fanów nowej fali polskiego hip-hopu pozycja obowiązkowa.

W kolejnym tygodniu czeka nas prawdziwy HIT i wydarzenie, które spokojnie może konkurować w kategorii koncert jesieni. 24 listopada na deskach sceny Jasnej wystąpi estradowa gwiazda Aldona Orłowska wraz ze swoim mężem Eugeniuszem Polokiem. Usłyszycie największe przeboje królowej Aldony – Przeznaczenie, Tęsknota czy Zakupy. O tzw. afterparty zadbają didżeje związani z wytwórnia Dunno Recordings, w której płytę wydała diwa polskiej piosenki. Muzyczkę będą puszczać Lutto Lento, Filip Lech, a także zaprzyjaźniony discjockey i producent Mozaika, który na całą noc przejmie salę barową.

Ostatnim koncertowym akcentem listopada będzie show Białasa i Lanka, którzy będą promować najnowszy longplay HYPER2000. Raperski duet zagra na Jasnej 30 listopada i będzie to z pewnością solidne zwieńczenie tego miesiąca.

Na koniec musimy wspomnieć o zespole, którego koncerty to zawsze hektolitry wylanego potu i zdarte gardła. Kiedy ochłoniemy po listopadowych wrażeniach, 1 grudnia zagrają dla nas P.Unity. Ich debiutancki album Pulp wydany w październiku zebrał niezwykle pozytywne recenzje krytyków i słuchaczy. Nie od dziś wiadomo, że banda prezentuje się na żywo jeszcze lepiej niż w studio. Trzeba być!

Bilety na powyższe wydarzenia dostępne są w naszej aplikacji, znajdziecie je POD TYM LINKIEM.

 

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone