Czytasz
Będzie jak w niebie. Daria ze Śląska wystąpi w Warszawie!

Będzie jak w niebie. Daria ze Śląska wystąpi w Warszawie!

Daria ze Śląska

Daria ze Śląska wkracza w drugą fazę swojej Pierwszej Trasy. Podczas koncertów będzie prezentować utwory z debiutanckiego albumu „Tu była” oraz nowe kompozycje, które znajdą się na minialbumie planowanym na wiosnę tego roku.

Debiut jak marzenie

Pierwszy album artystki, wydany wiosną 2023 roku, cechuje się mocnymi tekstami i różnorodnością brzmień, obejmując ambitny pop i alternatywę. Daria ze Śląska zrobiła duże wrażenie, występując na festiwalach takich jak Orange Warsaw Festival i OFF Festival w Katowicach, a także towarzysząc m.in. Kortezowi i Dawidowi Podsiadle. Co jednak najważniejsze, dosłownie chwilę temu zdobyła dwie statuetki podczas Fryderyków.

Twórczyni w ramach kontynuacji trasy wystąpi w Warszawie, dokładniej w Klubie Niebo. Na jej nadchodzącym wydawnictwie znajdą się zarówno wcześniej wydane utwory takie jak Duch i To nie zabawa oraz najnowszy singiel nagrany we współpracy z Kortezem, który nosi tytuł Pamięć do złych słów. Wieczór będzie pełen emocji i niespodzianek, ponieważ piosenkarka zapowiada, że na scenie pojawią się również specjalni goście.

Bilety na koncert Darii ze Śląska znajdziecie tutaj!

Kim jest Daria ze Śląska?

Daria Ryczek-Zając, bardziej znana jako Daria ze Śląska, weszła na polską scenę muzyczną w 2015 roku i od tego czasu nieprzerwanie zachwyca swoim talentem. Pochodzi z Katowic, ale żyje w Warszawie. Pomimo swoich początkowych marzeń sportowych, wybrała drogę muzyczną.

Sprawdź też
North West Album

Jej podpisanie kontraktu z wytwórnią Jazzboy Records zaowocowało szybkim wzrostem popularności. Przeboje takie jak Falstart albo Faul czy Dziewczyna z Tatuażem stały się nieodłączną częścią polskiej sceny muzycznej. Współpraca z Kortezem podczas trasy koncertowej Holiday Tour w 2022 roku dodatkowo podniosła jej status artystyczny.

Nasz wywiad z Darią przeczytacie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone