Czytasz
Belmondawg i Liroy stworzyli kolejny kawałek. Kto by pomyślał?!

Belmondawg i Liroy stworzyli kolejny kawałek. Kto by pomyślał?!

belmondawg i liroy

EXPO 2000 przedstawił numer promujący album, którego premiera odbędzie się w 2024. Na jego bicie spotkali się Belmondawg i Liroy.

Belmondawg i Liroy promują płytę EXPO 2000

Na temat powstania krążka EXPO 2000 wypowiadał się już w ubiegłym roku. Artysta zapowiadał, że materiał nie będzie typowym producenckim albumem, ponieważ przewagę wśród numerów będą stanowić instrumentale. Co ciekawe, płyta pierwotnie miała pojawić się już w ubiegłym roku, jednak po nawiązaniu współpracy z kilkoma raperami oraz DJ-ami twórca postanowił przełożyć jej premierę.

Singiel zatytułowany A Milli Milli został wcześniej zapowiedziany zarówno przez EXPO, jak i raperów, którzy w nim występują. Dostaliśmy również instrumentalny numer pod tytułem Sci-Fi Boom Bap. Oba utwory pojawiły się w wersji fizycznej na siedmiocalowym winylu. Wydanie zawiera dodatkowy remix kawałka A Milli Milli oraz jego wersję instrumentalną. Oprawą wizualną fizyka zajął się twórca znany pod pseudonimem toyboy.751.

Belmondawg zaprezentował rozszerzoną wersję docenianej EP-ki

Rok projektów

Warto wspomnieć, że trio w składzie EXPO 2000, Belmondawg oraz Liroy już wcześniej nagrali wspólny numer zatytułowany Kto by pomyślał? Kawałek został opublikowany wiosną 2021 roku. Teraz po niespełna trzech latach słuchacze mogą ponownie usłyszeć efekt współpracy trzech muzyków.

Sprawdź też
Beyonce Dolly Parton Cowboy Carter

Dla osób śledzących muzyczną działalność EXPO 2000 rok 2024 powinien być dobrym czasem. W grudniu ubiegłego roku producent zapowiedział, że najbliższe miesiące to nie tylko własna płyta, ale również projekty, które ukażą się na albumach innych artystów. Jak widać, muzyk nie traci czasu i już na początku roku startuje z promowaniem krążka. Niestety jak na razie nie pojawiły się żadne szczegółowe informacje dotyczące tego wydawnictwa.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone