Czytasz
Przed Berghain znów stanie kolejka!

Przed Berghain znów stanie kolejka!

Berghain

Berghain ogłasza pierwszą od dłuższego czasu imprezę i rusza z nowym sezonem klubowym. Berlin będzie się bawił na całego!

Na tę wiadomość z pewnością czekali klubowicze i techno turyści z całego świata. 2 października w Berghain ponownie ustawi się długa kolejka, ponieważ odbędzie się wtedy pierwsza od lockdownu impreza Klubnacht. Wydarzenie rozpocznie nowy sezon w legendarnym berlińskim klubie.

Imprezę otwarcia rozkręcą stali rezydenci klubu i jego wieloletni przyjaciele i przyjaciółki. Line-up pierwszego Klubnacht wygląda naprawdę imponująco! W jego składzie znaleźli się Ben Klock B2B Marcel Dettmann, DJ Stingray, Electric Indigo, Héctor Oaks, Phase Fatale, rRoxymore i Steffi.

Z kolei w Panorama Bar zagrają Chrisa Cruse, Cormac, Gabrielle Kwarteng, nd_baumecker B2B Massimiliano Pagliara, Tama Sumo B2B Lakuti, Vale Budino i Virginia.

Na stronie Berghain znajdziecie też rozkład jazdy przyszłych imprez. Jeszcze w tym miesiącu usłyszycie między innymi Why Be, SPFDJ, VTSS, LSDXOXO czy Honey Dijon.

Nadchodzące Klubnacht będzie pierwszym tanecznym wydarzeniem w Berghain od marca 2020 roku. Bez wątpienia spragnieni klubowych wrażeń i stęskni za kultową miejscówką imprezowicze licznie przybędą na otwarcie.

We wrześniu ubiegłego roku otwarta została wystawa Studio Berlin stworzona we współpracy z Karen i Christianem Boros. To właściciele galerii Bunker i jednej z największej w Niemczech kolekcji sztuki. W ramach Studio Berlin wystawiono ponad 80 prac stworzonych przez mieszkających w Berlinie artysów. W jego gronie znaleźli się między innymi Olafur Eliasson, Wolfgang Tillmans, Tacita Dean, Anne Imhof, Cyprien Gaillard.

Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia samego klubu. Miejsce to odwiedzić też można było dzięki specjalnej aplikacji ENTER THE CLUB i technologii VR.

Sprawdź też
Tresor

Od lipca 2021 roku w Berghain ruszyły weekendowe garden party Klubgarten i cotygodniowe imprezy na świeżym powietrzu.

W sierpniu Sąd Administracyjny w Berlinie uchylił zakaz organizowania komercyjnych imprez tanecznych w zamkniętych pomieszczeniach. Tym samym na początku września berlińskie kluby zostały ponownie otwarte dla zaszczepionych lub wyleczonych osób. Dotychczas Wilden Renate, Ritter Butzke, KitKatClub i Watergate, gdzie dozwolone są tańce bez masek.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone