Czytasz
Wstrzymała koncert, ruszyła metro. Beyonce czyni cuda dzięki pieniądzom

Wstrzymała koncert, ruszyła metro. Beyonce czyni cuda dzięki pieniądzom

Beyonce

Nie wszyscy zdecydowaliby się na coś takiego. Beyonce postanowiła wesprzeć fanów w powrocie do domów po problemach ze swoim opóźnionym koncertem.

Beyonce z problemami pogodowymi

Niedawny koncert z trasy Renaissance w Waszyngtonie nie do końca poszedł po myśli organizatorów. Gwałtowna burza skutecznie uniemożliwiła przeprowadzanie show w planowanych godzinach, a fani byli zmuszeni schronić się przed ulewą. Wiele osób źle zniosło tłok i temperaturę w hali koncertowej, w której spędzili niemal dwie godziny, przez co medycy musieli się nimi zaopiekować. Jedna z osób trafiła nawet do szpitala na skutek wyczerpania cieplnego.

Utrudniony powrót

Opóźnienie koncertu miało jeszcze jedną wadę – w późnych godzinach nocnych metro zostaje zatrzymane, przez co wielu fanów mogło zostać bez możliwości powrotu. Zarządcy Renaissance wraz z Beyonce zdecydowali jednak, że przekażą 100 tysięcy dolarów zarobionych z trasy, by wydłużyć czas pracy podziemnej kolei. Pociągi kursowały dalej bez żadnej przerwy czy co gorsza: całkowitego zatrzymania ruchu. Dzięki temu po zakończonym show słuchacze mogli bezpiecznie i bezproblemowo wrócić do domów i hoteli. Było to z pewnością wyjątkowe udogodnienie po wszystkich dotychczasowych trudnościach sierpniowego koncertu.

Koleje metra udostępniono fanom Beyonce, dlatego wejście do nich było możliwe jedynie ze stacji Morgan Boulevard, a na pozostałych peronach metro zatrzymywało się jedynie dla wysiadających.

Bilety na koncerty Louisa Tomlinsona znajdziecie tutaj

Sukces trasy

Nim Beyonce zawitała do Stanów Zjednoczonych, w ramach trasy Renaissance odwiedziła mnóstwo europejskich miast. Wśród nich znalazły się m.in. Paryż, Bruksela, Londyn, Amsterdam, a także nasza rodzima Warszawa. Jak na razie odbyły się 24 koncerty, a przed artystką jeszcze kolejne 15 – Atlanta, Phoenix, San Francisco, Las Vegas, Vancouver i wiele, wiele innych. Krytycy wypowiadają się o trasie bardzo pozytywnie. Zwracają uwagę na dopracowanie całego show, a w szczególności na różnorodność kreacji, w których Beyonce pojawia się na scenie. W każdym mieście piosenkarka miała bowiem na sobie inny i jeszcze bardziej zniewalający kostium.

Sprawdź też
Mery Spolsky, mat. promocyjne

Choć pogoda przy waszyngtońskim koncercie napsuła sporo krwi zarówno organizatorom, jak i fanom, nie można odmówić tego, że występ sam w sobie był udany, jak zresztą wszystkie do tej pory. Pozostaje wierzyć, że podczas kolejnego show warunki atmosferyczne będą o wiele bardziej sprzyjające.

Trasy koncertowe Beyonce i Taylor Swift już przeszły do historii muzyki

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone