Czytasz
Polon wrucił? Białas i Lanek z nowym singlem

Polon wrucił? Białas i Lanek z nowym singlem

Wszystko wskazuje na to, że w 2024 roku zostaniemy obdarzeni jeszcze jednym ważnym powrotem. Do studia wrócili bowiem Białas i Lanek.

Po sieci krążą liczne zapowiedzi i spekulacje na temat nowych albumów. Do powrotu najwyraźniej szykują się chociażby Sobel, Young Multi oraz Dziarma. W tym gronie nieoczekiwanie znaleźli się też Białas i Lanek. Swój projekt ogłosili za pomocą wspólnej fotki. Teraz możemy już przesłuchać maxi singiel tego duetu.

Fani rapowego duetu nie poprzestają na radości z tego powrotu. Spekulują też na temat możliwego krążka. Emocje podgrzał prosty, ale znaczący opis zdjęcia na story obu artystów: Polon wrucił. Paradoksalnie, w tym samym czasie oryginalny album POLON spadł ze streamingów. Białas szybko odniósł się do sytuacji. Podkreślił, że nie była to część akcji promocyjnej, lecz nierealny wręcz zbieg okoliczności. Obecnie materiał jest ponownie dostępny. Można więc nadal słuchać niezapomnianych bangerów: Jak Skepta, Ganges z Quebonafide czy Ale ja nie z Paluchem. Plan na Walentynki też uratowany, w playlistach randkowych zachowało się Na serio z Bedoesem.

Czy będzie POLON 2?

Tego póki co nie wiemy. W tym samym oświadczeniu na Instagramie Białas napisał: Polon2 – może kiedyś. A póki co muszę kupić tym numerem [Life After Live – przyp. red.] trochę czasu. Będzie drogo, ale czuję, że warto. Pozostaje zatem poczekać!

Białas i Lanek
Story z Instagrama Białasa

Sobel, Friz i Tede na jednym kawałku? To nie sztuczka AI

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone