Czytasz
Billie Eilish w ogniu krytyki. Jak to w sieci – poszło między innymi o rap

Billie Eilish w ogniu krytyki. Jak to w sieci – poszło między innymi o rap

billie eilish

Billie Eilish znalazła się w centrum uwagi po jej reakcjach dotyczących hip-hopu. Kontrowersyjna wzmianka w piosence Drake’a i Lil Yachty’ego i TikTok z reakcją na utwór Young Thuga spotkały się ze zdecydowanymi reakcjami odbiorców.

Próby bycia cool

Billie Eilish, znana jako artystka o wyjątkowym podejściu do popowej muzyki, interesuje się również hip-hopem, co może być dla wielu osób nowością. W wywiadzie dla XXL wspomniała o swojej fascynacji Donaldem Gloverem, czyli Childishem Gambino, wskazując na jego album jako swoją inspirację. Ostatnio jednak wzmianka na jej temat w piosence Drake’a i Lil Yachty’ego Another Late Night skupiła się bardziej na wyglądzie zainteresowanej niż umiejętnościach muzycznych. W kontrowersyjnym fragmencie Lil Yachty rymuje: I let her go, she fine as hell but baby wasn’t stylish / She had big t*ts like Billie Eilish, but she couldn’t sing.

Niedawno na TikToku pojawiło się nagranie, w którym widać, jak Eilish wyraża swój podziw dla innego znakomitego artysty dzisiejszej ery. W krótkim klipie nuci fragment tekstu z piosenki Young Thuga. To konkretnie Power z projektu z 2016 roku zatytułowanego D.A.B. Muzic, Vol. 1. Choć wygląda to interesująco, fani nie powstrzymali się od złośliwych komentarzy. Jeden z nich stwierdzał: bro powiedział: ona rapuje, a inny zauważył: nawet nie zna słów. Faktycznie może się wydawać, że zdolności artystyki w kwestii lipsyncingu nie są zbyt duże. Ale przynajmniej próbowała.

Nieważne jak mówią, ważne, że mówią

W ostatnich dniach pojawiło się również zdjęcie Billie Eilish sugerujące zmianę koloru jej włosów. Na fotografii ma czerwone odrosty i czarne włosy, a na innym – pomarańczowo-zielone odrosty. Fani porównywali te kolory do mapy pogodowej, co zainspirowało żarty na X. Okazało się jednak, że zdjęcie było przerobione, co Billie skwitowała na Instagram Stories, komentując: To tylko wasza wyobraźnia.

Sprawdź też
The Weeknd

Poprzednio artystka zaskoczyła fanów, pokazując wycinek nowego ogromnego tatuażu na plecach. Zdjęcie wywołało burzę wśród jej 110 milionów obserwujących. Tatuaż sięgający od karku do kości ogonowej wywołał mieszane reakcje. Niektórzy internauci pytali o jego sens, porównując go do portalu z Stranger Things, a także wyrażali zdziwienie chaotycznym stylem tatuażu.

Billie Eilish stawia na ekologię. Energia słoneczna zasili jej koncert

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone