Czytasz
Byliśmy tam: Weekendówka #2

Byliśmy tam: Weekendówka #2

weekend

Jak spędzaliśmy weekend, gdzie imprezowaliśmy, do jakich muzeów i kin chodziliśmy? Dowiedz się więcej z naszej krótkiej, lecz treściwej relacji. Przedstawiamy Weekendówkę!

Weekend zaczęliśmy od piątkowego koncertu Krzysztofa Zalewskiego w gdańskim B90. Kolejny wyprzedany koncert polskiego artysty niezwykle cieszy, tym bardziej, że Zalewski to tytan pracy i artysta, który wygląda, jakby jego przeznaczeniem była scena. W zasadzie mógłby z niej nie schodzić, czego dowodem były niekończące się bisy. W roli supportu pnący się w górę Decadent Fun Club. Sobotnie śniadanie w Dwóch Zmianach w Sopocie to połączenie dobrego jedzenia i wizyty w galerii przed spacerem na plaży. Trzymamy kciuki za nowe, niebawem otwierane miejsce Dwóch Zmian: Ziemia!

weekend
WWW/fot. Paweł Zanio/Solovsky.com

Szybka zamiana miast i lądujemy w Warszawie na drugim beforze World Wide Warsaw 2018. Piątkowa noc upłynęła nam w rytm brytyjskich house’owych brzmień. Warm-up zapewnił Eltron, po nim na scenie pojawił się Ross from Friends z akompaniamentem żywych instrumentów. Gwiazdą wieczoru byli bez dwóch zdań panowie z Bicep, którzy zaprezentowali przekrojowy materiał z wydanego w tym roku, swoją drogą bardzo dobrego, albumu. Po nich decki przejął Hammer, czyli 1/3 wytwórni Feel my Bicep i serwował naprawdę solidne numery.

W sobotę wpadliśmy do żoliborskiego Kina Elektronik, gdzie obejrzeliśmy film Davida Gelba – “Jiro śni o suhi”, do którego wspaniałą muzykę napisał Philip Glass. Największa frekwencyjnie impreza na Jasnej nie zawiodła. Cleric przyjechał z zestawem dystopijnego techno i nie dawał wytchnienia na dużej sali. Pięknie było również na barowej didżejce, gdzie całonocne b2b zagrali MKO i Kovvalsky. Tańcom nie było końca!

Niedziela upłynęła pod znakiem głośno komentowanej wystawy Davida Lyncha w toruńskim CSW. Wyszliśmy zachwyceni. Co natomiast działo się w Warszawie? Typowa, leniwa niedziela, zakończona przepięknym koncertem Roberta Glaspera w Teatrze WARSawy. World Wide Warsaw wie, jak robić befory – wszystkie były znakomite.

weekend
WWW: fot. Paweł Zanio/Solovsky.com

Ostatni listopadowy weekend minął nam niezwykle szybko. Powoli nastrajamy się na grudniowe wieczory, już w przyszłym tygodniu na podczas 13. urodzin sklepu Side One, na Jasnej 1 zagra znakomity didżej i kolekcjoner winyli Madteo. W ciągu dwóch dni na PGE Narodowym odbędą się modowe Targi Hush. W Kulturalnej zagra wschodząca gwiazda r’n’b Rosalie, a na Mysiej 3 coś dla naszego zmęczonego organizmu – Święto Ciała. Widzimy się!

więcej informacji znajdziesz na naszym portalu i aplikacji Going.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone