Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #15

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #15

Pora polecić Wam trochę świetnych kawałków z zeszłego, obfitującego w ciekawe premiery tygodnia. DJ Carpigiani nigdy Was nie zawiedzie!

Ależ to był tydzień. Dekonstrukcje, hybrydy, wielkie powroty i muzyczne wybuchy gniewu. A na dokładkę chillwave’owe antidotum na skołatane nerwy. Ta karuzela emocji prawdopodobnie zwiastuje zbliżającą się wiosnę.

Jessie Ware – Spotlight

Uuu, jaki hiciarski, pełen gracji singielek. Jessie kolejny raz potwierdza, że najbardziej jej do twarzy w seventisowym disco/boogie z domieszką pop soulu dla klasy średniej. Moje emocje związane z tym kawałkiem najlepiej oddaje występ bałkańskiej kapeli pod koniec klipu.

Rina Sawayama – XS

Antykapitalistyczny, funkowy britneycore poprzetykany wybuchami nu-metalowego gniewu.

Lorenzo Senni – Discipline of Enthusiasm

Jest nowy utwór Senniego, jest jaranko. Mój ulubiony Włoch dorzuca do klasycznej dla siebie ekscytującej dekonstrukcji trance’u elementy happy hardcore’u, idmu i pcmusicowej spuścizny. Lorenzo jest najpiękniejszy, aż chyba skoczę do Berlina na jego czerwcowy koncert.

Empress Of – Give Me Another Chance

Sprawdź też
Wojciech Szot Wydawnictwo Czarna Pauza Cyranka książki lato wakacje MORE co czytać premiery
10 sierpniowych premier książkowych, na które niecierpliwie czekamy

Empress Of dość brutalnie zrywa z praktyką naśladowania Kate Bush i staję królową balu. Jej najnowszy numer to klubowy majstersztyk, to hiciarska hybryda house’u, uk garage’u i dance-popu. Mamy tu do czynienia z nieskazitelnym bangerem, którego moc czuć w lędźwiach.

Buscabulla – NTE

Doskonałe antidotum na nostalgię za chlubnymi czasami chilwave’u, kiedy wszyscy byliśmy piękni i młodzi. Portorykański, balearyczny okład na skołatane nerwy. Samo dobro.

czytaj dalej: Dziewczyny z Going. stworzyły playlistę na Dzień Kobiet

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone