Czytasz
8 kobiet z okazji 8 marca na FEST Festival 2020 – wśród nich Princess Nokia i Brooke Candy

8 kobiet z okazji 8 marca na FEST Festival 2020 – wśród nich Princess Nokia i Brooke Candy

FEST Festival 2020 już w sierpniu, tymczasem poznaliśmy kolejne gwiazdy, które pojawią się na drugiej edycji wydarzenia. Z okazji Dnia Kobiet będą to same przedstawicielki płci żeńskiej.

Choć FEST Festival 2020 zaczął swoją działalność w ubiegłym roku, to od samego początku stawia na mocne bookingi. Wśród ogłoszonych już artystów na tegorocznej edycji śląskiego festiwalu są Khalid, Mark Ronson, Taco Hemingway czy Denzel Curry, a teraz do tego mocnego składu dołączają kolejne nazwiska.

Z racji obchodzonego wczoraj Dnia Kobiet będą to same przedstawicielki płci żeńskiej – reprezentujące zupełnie inne podejście do muzyki, sceniczne wizerunki i energię. Na pierwszy ogień poszła La Roux. Brytyjka znana z takich hitów jak “Bollerproof” czy “I Am Not Your Toy”, w lutym powróciła po sześciu latach muzycznej przerwy. Jeśli jeszcze nie słyszeliście jej świeżutkiego longplaya – nadrabiajcie!

Wśród ogłoszonych dzisiaj artystek są także przedstawicielki amerykańskiej rap sceny. Princess Nokia wydała w ostatnim czasie dwie wyśmienite płytki, więc jej przyjazd był niemal pewniakiem. “Everything Sucks” i “Everything is Beautiful” to pozycje obowiązkowe, dzięki której macie szanse dużo lepiej poznać nowojorską artystkę. Oprócz Nokii, w Parku Śląskim porządne show zrobi na pewno charyzmatyczna Brooke Candy. Pochodząca z Kalifornii raperka od lat budzi emocje nie tylko ze względu na swoją muzykę, ale też wizerunek, który należy do jednego z najbardziej oryginalnych w świecie rapu. Siarczyste teksty Brooke na żywo? Tego nie możecie przegapić.

Line-up festiwalu wzbogacił się dziś także o młodą piosenkarkę Joy Crookes, Sinead Harnett, której głos usłyszeć mogliśmy w kawałkach Disclosure oraz Ashnikko. Polskę w tym ogłoszeniu reprezentują dwie Natalie – Nykiel oraz Przybysz. 8 unikalnych, kobiecych osobowości z okazji 8 marca – jak dla nas idealnie! A wy? Usatysfakcjonowani?

Bilety na FEST Festival 2020 znajdziecie w tym miejscu. Nie zwlekajcie!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone