Czytasz
Clock Machine ruszają w jesienną trasę koncertową – zespół odwiedzi 8 polskich miast!

Clock Machine ruszają w jesienną trasę koncertową – zespół odwiedzi 8 polskich miast!

Clock Machine Igo Going. bilety trasa koncertowa Prognozy

Bass Astral x Igo to nie wszystko! Igor Walaszek i jego zespół Clock Machine również nie próżnują i na jesień ruszają w kolejną trasę promującą album Prognozy.

Clock Machine to zespół dowodzony przez znanego z duetu Bass Astral x Igo wokalistę Igora Walaszka. Na swoim koncie mają wydany w 2014 roku Greatest Hits i LOVE z 2015 oraz jedną EP-kę. W nowym składzie zespół nagrał trzeci długogrający krążek zatytułowany Prognozy, a jego premiera odbyła się w marcu. Nowych utworów mogliście posłuchać w ramach wiosennej trasy – teraz szykujcie się na jesienną powtórkę!

“Clock Machine wraca z albumem, który zadaje pytania i dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Z piosenkami o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach.” O tym wszystkim możecie posłuchać na Prognozach, na których znalazło się 12 premierowych tracków oraz jeden bonusowy, z Jareckim na featuringu. Oprócz soulowego wokalisty, w jednym z tracków udziela się również Ten Typ Mes.

Jeśli chcecie złapać Clock Machine w swoich mieście – jesienią szykuje się do tego znakomita okazja. Zespół zagra w ośmiu miastach – m.in. w Krakowie, Warszawie, Katowicach, Poznaniu czy Gdańsku. Widzimy się pod sceną!

Bilety na wszystkie koncerty są dostępne w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone