Czytasz
Mazolewski Quintet, Bedoes czy Błoto – tych koncertów nie możecie przegapić!

Mazolewski Quintet, Bedoes czy Błoto – tych koncertów nie możecie przegapić!

Od 4 czerwca będziemy mogli bawić się na plenerowych koncertach. Wreszcie nasza mantra „koncerty wracają” stanie się rzeczywistością. Których z nich zdecydowanie nie można przegapić?

Najnowsze rozporządzenie ministerialne to zdecydowanie krok ku lepszemu. Czas organizować swój imprezowy kalendarz. Sprawdźcie nasze koncertowe propozycje, gdzie pule biletów znikają w mgnieniu oka!

Błoto w Jaśminie

Błoto to zespół który zrodził się z przypadku jak kałuża po deszczu. I ta kałuża jest naprawdę pojemna, bo formacja daleko wychodzi poza tradycyjny jazz. W jej inspiracjach pobrzmiewa brudny hip-hop, melancholijna elektronika i hipnotyzujący groove. Zespół powrócił w 2021 roku z nową płytą – Kwasy i Zasady to ich trzeci album, który za pomocą metafory opowiada o skomplikowanych relacjach międzyludzkich. Najnowsze kawałki będziecie mogli usłyszeć z wnętrza klimatycznego Jassmine już jutro.

Bilety kupicie w Going.!

Na Szlagu Wygnańców z Bedoesem i Lankiem

Dobra, na takie wygnańcze tripy możemy się jak najbardziej wybierać. Przedstawiciele SBM Maffiji wyruszają w podróż Szlakiem Wygnańców, zapowiadając Rewolucję Romantyczną. Krzewiciele nowego rapowego romantyzmu odwiedzą aż 6 miast, a wszystko ma się wydarzyć już latem tego roku. Łapcie bilety, bo zainteresowanie jest ogromne!

Bilety na trasę złapiecie tutaj.

Clock Machine budzą się ze Snu

Gitarowa formacja z dobrze wszystkim znanym frontmanem Igo budzi się ze snu, jednocześnie zapraszając do onirycznej krainy. Na kolejnym warszawskim koncercie posłuchamy utworów z albumu Prognozy, jak i starszych hitów zespołu. Przeniesienia koncertów jeszcze bardziej zwiększyły zainteresowanie zapowiadaną trasą Sen. Dlatego warto się pospieszyć. Kto już ma bilet, może… spać spokojnie. Kto nie ma – radzimy nie zwlekać. Przy okazji będzie to świetny pretekst do odwiedzin w warszawskim Klubie Studio.

Bilety kupicie tutaj.

Sprawdź też
Wydarzenia Jassmine

Fort nie tylko dla wojskowych

mat. promocyjne

Fort Open Air zyskał rzeszę zwolenników jeszcze za czasów pierwszej lokalizacji. Baseny Kora z turystycznej, miejskiej pływalni stały się magicznym miejscem, wypełnionym łapaczami snów, fluorescencyjnymi dekoracjami i migoczącymi światłami. Z każdym nowym sezonem impreza coraz bardziej się rozwijała, stając się stałym punktem w plenerowym sezonie letnim. O jej popularności świadczy fakt, że I i II pula wyprzedały się praktycznie od razu! Spieszcie się, bo niedługo dostępne będą tylko bilety na bramce w cenie 70 zł.

Wejściówki na Forty znajdziecie w Going.!

Wojtek Mazolewski Quintet o Północy

I znowu zapraszamy do naszej ukochanej Jaśminy. Klub właściwie otworzył się przed samym początkiem pandemii, co znacznie pokrzyżowało plany jej inicjatorom. Jednak teraz wraca w… koncertowym stylu. Wojtek Mazolewski Quintet na scenie działa już ponad 10 lat. Twórca polskiego yassu dalej zaskakuje, broniąc ten mający długo tradycję gatunek przed skostnieniem i zaszufladkowaniem. Pierwsza data jaśminowego koncertu już wyprzedana, dlatego koniecznie łapcie bilety na 11 czerwca!

Bilety na koncert oczywiście w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone